VisaPure

Náhradná hlavica pre citlivú pleť

  VisaPure

  Náhradná hlavica pre citlivú pleť

  Kefkový nástavec pre citlivú pokožku

  Kefkový nástavec na citlivé čistenie zaisťuje mimoriadne jemné čistenie vďaka špeciálne vyvinutým tenším štetinám s jedinečnou technológiou zabezpečujúcou hladký kĺzavý pohyb bez podráždenia. Kefka obsahuje 32 000 hodvábne jemných štetín na jemnejšie čistenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradná hlavica pre citlivú pleť

Pre normálnu až citlivú pokožku, Na každodenné používanie, Vymeňte každé 3 mesiace, Jednoduchá výmena SC5991/10 Nájsť podobné výrobky

Kompatibilné výrobky

Kefkový nástavec pre citlivú pokožku

Pre čistú a jemnú pokožku

 • Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Čistenie so zariadením VisaPure znamená odstránenie väčšieho množstva zvyškov mejkapu a odumretých kožných buniek. Vďaka efektu hĺbkového čistenia sa budú vaše obľúbené produkty starostlivosti o pokožku, ako krémy, séra a esencie, lepšie absorbovať do pokožky.

 • Jemná kefka pre normálnu a citlivú pokožku

  Umývanie citlivej pokožky kefkou je také jemné, akoby ste sa umývali rukami. Zamatovo jemné štetiny s jedinečným dizajnom nezanechajú na pleti šmuhy a nevysušia ju. Špeciálne navrhnuté štetiny sú tenšie a jemnejšie ako na normálnom kefkovom nástavci, aby sa dosiahlo ešte mäkšie a jemnejšie čistenie zvlášť pre citlivú pokožku.

 • Jedinečná kompozícia kefkových štetín na čistenie tváre

  Všetky kefky VisaPure disponujú jedinečnou technológiou štetín 5 v 1. Každá štetina bola dvakrát upravená a zamatovo jemné konce zabezpečujú hladké ošetrenie pleti. Štetiny VisaPure sú výnimočne dlhé na dosiahnutie dokonalej starostlivosti o pokožku. Na zabezpečenie účinnosti sú štetiny VisaPure 3x menšie ako vaše póry a hustá kefka sa počas jedného ošetrenia dostane k väčšiemu počtu pórov, pričom vám zároveň poskytuje jemný a luxusný zážitok z čistenia. Štetiny sú vyrobené zo špeciálneho vodeodolného materiálu.

 • Nasúvateľný kefkový nástavec sa ľahko nasadzuje aj odpája

  Kefkový nástavec môžete jednoducho nasadiť aj odpojiť. Naše kefkové nástavce sa ľahko nasadzujú a sú kompatibilné so všetkými modelmi VisaPure.

 • Vymeňte každé 3 mesiace

  Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete kefku meniť každé 3 mesiace. Pri výmene kefku jednoducho vytiahnite zo zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať