Náhradný nástavec Fresh Eyes

  Náhradný nástavec Fresh Eyes

  Osvieži unavené oči

  Hlava na osvieženie očí poskytuje unaveným očiam potrebnú dávku rannej sviežosti. Vysoko kvalitný chladivý materiál a prispôsobený program DualMotion vám prinášajú jemnú a príjemnú masáž. Stačí 30 sekúnd sviežosti a nový deň sa môže začať! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhradný nástavec Fresh Eyes

Osvieženie očí, Inteligentná hlava SC6040/00 Nájsť podobné výrobky

Osvieži unavené oči

Dávka sviežosti pre vaše unavené oči

 • Jemný masážny program so 120 nanovibráciami za sekundu

  Jemný masážny program so 120 nanovibráciami za sekundu

  Špeciálny program DualMotion na osvieženie očí aktivuje 120 nano-vibrácií za sekundu a ošetrí okolie očí jemnou, pohodlnou a osviežujúcou masážou. Je špeciálne navrhnutý tak, aby svojou jemnosťou nepoškodil tenkú a jemnú pokožku okolo očí. Krátky program na osvieženie očí trvá len 30 sekúnd, takže hladko zapadne do vášho ranného rituálu starostlivosti o pleť!

 • Dávka rannej sviežosti pre unavené oči

  Nadstavec na osvieženie očí je vytvorený zo špeciálneho chladiaceho materiálu s prvotriednou keramickou povrchovou vrstvou. Prináša okamžité výsledky, pretože pokožku chladí pod očami v priebehu sekúnd a tak dodáva unaveným očiam príval energie.

 • Šetrné k jemnej a tenkej pokožke okolo očí

  Vďaka hebkému materiálu a jemnému programu DualMotion nadstavec na osvieženie očí ponúka jemnú masáž, ktorá je šetrná k tenkej a citlivej pokožke okolo očí.

 • Môže sa používať s krémami, sérami a balzamami alebo bez nich

  Jednoducho zapadne do vašej starostlivosti o pleť. Nadstavec môžete používať s produktmi a značkami starostlivosti o pleť, ktoré práve používate, ako sú krémy, séra, oleje a esencie. Ak vám to lepšie vyhovuje, môžete ho používať aj bez krémov.

 • Nadstavec sa ľahko vyčistí teplou vodou a čistiacim prostriedkom

  Nadstavec sa ľahko čistí. Jednoducho ho vyčistite pomocou teplej vody a čistiaceho prostriedku.

 • 30-sekundový program, 2 nastavenia intenzity, obojsmerná rotácia

  Prispôsobený program DualMotion na osvieženie očí trvá iba 30 sekúnd, na rýchle osvieženie hneď ráno. Môžete si vybrať z 2 nastavení intenzity. Nastavenie 1 je masážny program s jemnou intenzitou, ktorý využíva iba vibráciu a nastavenie 2 je program s trochu vyššou intenzitou, ktorý využíva rotáciu a vibráciu. Program osvieženia očí využíva obojsmernú rotáciu, vďaka ktorej kopíruje lymfatický prietok v pokožke.

 • Zaoblený tvar a špeciálna povrchová vrstva na skvelé kĺzanie

  Nadstavec na osvieženie očí má zaoblený tvar a je vyvinutý na jemnú masáž pokožky okolo očí. Špeciálna povrchová vrstva zaručuje skvelé kĺzanie po pokožke, ktoré je šetrné k citlivej pokožke. Testované viac ako 300 ženami v Európe a Ázii.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať