Všetko v jednom

  Všetko v jednom

  Sterilizácia, odsávanie a kŕmenie

  Základná multifunkčná súprava na kŕmenie Natural je ideálna pre mamičky, ktoré chcú začať s odsávaním mlieka a kŕmením čisto a bezpečne. Súprava obsahuje všetky výrobky potrebné na sterilizáciu a odsávanie materského mlieka, ako aj na kŕmenie vášho dieťaťa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sterilizácia, odsávanie a kŕmenie

Uľahčuje dojčenie

 • Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíku v tvare bradavky

  Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíku v tvare bradavky

  Široký cumlík v tvare bradavky podporuje prirodzené prisatie podobne ako pri bradavke na prsníku, preto dieťaťu výrazne uľahčí kombinovanie dojčenia a kŕmenia z fľašky.

 • Pohodlnejšia poloha pri odsávaní vďaka jedinečnému dizajnu

  Pohodlnejšia poloha pri odsávaní vďaka jedinečnému dizajnu

  Táto odsávačka mlieka má jedinečný dizajn, takže mlieko vám potečie z prsníka priamo do fľaše, aj keď budete sedieť vzpriamene. To znamená, že sa pri odsávaní môžete usadiť pohodlnejšie: nemusíte sa nakláňať dopredu, aby všetko mlieko skončilo vo fľaši. Pri pohodlnom sedení a v uvoľnenom stave počas odsávania vám bude mlieko prirodzene tiecť oveľa ľahšie.

 • Mäkká masážna vložka s pocitom tepla

  Mäkká masážna vložka s pocitom tepla

  Naša masážna vložka má novú zamatovo mäkkú textúru, ktorá dodá pokožke pocit tepla a umožňuje tak pohodlnú a jemnú stimuláciu toku mlieka. Vložka je navrhnutá tak, aby jemne napodobovala satie dieťaťa a pomohla tak stimulovať spustenie mlieka.

 • Vhodný pre všetky fľaše so širokým aj úzkym hrdlom

  Vhodný pre všetky fľaše so širokým aj úzkym hrdlom

  Tento sterilizátor je vhodný pre fľašky so širokým aj úzkym hrdlom, ako aj pre rôzne odsávačky mlieka a príslušenstvo. To vám poskytuje možnosť výberu fľašiek a príslušenstva, ktoré sú pre vás a vaše dieťa najvhodnejšie. Pri plnej kapacite pojme tento sterilizátor šesť 330 ml/11 oz fľašiek Philips Avent.

 • Prispôsobiteľná veľkosť

  Prispôsobiteľná veľkosť

  Vďaka svojej prispôsobiteľnej veľkosti je tento sterilizátor Philips Avent 3 v 1 dokonale vhodný pre všetky predmety určené na sterilizáciu a vždy zaberie v kuchyni len minimálny priestor. Tri funkcie v jednom zariadení umožňujú: 1) konfiguráciu s malými rozmermi na sterilizovanie cumlíkov, 2) konfiguráciu so strednými rozmermi na sterilizovanie odsávačiek, tanierov, nožíkov a vidličiek pre batoľatá, 3) konfiguráciu s veľkými rozmermi na sterilizovanie 6 detských fliaš

 • Prirodzená parná sterilizácia zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov

  Prirodzená parná sterilizácia zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov

  Sterilizácia chráni vaše dieťa pred zvlášť škodlivými baktériami, kým jeho imunitný systém nie je dostatočne odolný. Sterilizátor Philips Avent využíva nemocničnú metódu sterilizácie parou, ktorá je rýchla, jednoduchá a účinná, a nepoužíva žiadne chemické prostriedky. Obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí veko.

 • Jedinečný dizajn s lupienkami pre jemný ohybný cumlík bez zvinutia

  Jedinečný dizajn s lupienkami pre jemný ohybný cumlík bez zvinutia

  Lupienky v cumlíku zvyšujú mäkkosť a ohybnosť bez zvinutia sa cumlíka. Vaše dieťa si vychutná pohodlnejšie a spokojnejšie kŕmenie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 0 % BPA, podľa nariadenia EÚ č. 10/2011

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať