Avent

Philips Avent

Cumlík Classic+

  Philips Avent

  Cumlík Classic+

  Klinicky overené potlačenie koliky a nepohodlia*

  Vďaka cumlíku Philips Avent Classic+ vaše dieťa ovláda prietok mlieka, čo môže pomôcť znížiť mieru prejedenia a grckania. Jedinečný ventil sa ohýba a umožňuje prenikanie vzduchu do fľaše, čím podporuje zdravé a aktívne kŕmenie a zároveň potláča nespokojný krik a koliku.* Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Avent Cumlík Classic+

2 kusy, Prietok na husté pokrmy, 6 m+ SCF636/27 Nájsť podobné výrobky

Klinicky overené potlačenie koliky a nepohodlia*

Používatelia nám veria už 30 rokov

 • Jednoduché prisatie vďaka jedinečnému ventilu na cumlíku

  Jednoduché prisatie vďaka jedinečnému ventilu na cumlíku

  Jedinečný ventil na cumlíku sa počas kŕmenia ohýba podľa rytmu, akým bábätko saje. Mlieko bude prúdiť presne podľa tempa vášho bábätka, čím zabránite prejedaniu, grckaniu a plynatosti

 • Klinicky overená schopnosť výrazného potláčania nespokojného kriku

  Klinicky overená schopnosť výrazného potláčania nespokojného kriku

  Spánok a výživa sú pre zdravie a šťastie vášho dieťaťa kľúčové. Náhodný klinický test s cieľom zistiť vplyv tvaru detskej fľaše na „správanie dieťaťa“ preukázal, že detská fľaša Philips Avent Classic výrazne potláča nespokojný krik o približne 28 minút denne v porovnaní s porovnávacou fľašou (46 min. oproti 74 min., p = 0,05). To platí najmä v noci.**

 • Jedinečný systém na potláčanie koliky

  Jedinečný systém na potláčanie koliky

  Počas kŕmenia dieťaťa sa jedinečný ventil na cumlíku ohýba, a tým umožňuje prenikanie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa.

 • Cumlík bez obsahu BPA

  Cumlík bez obsahu BPA

  Tento cumlík je vyrobený zo silikónu – materiálu, ktorý neobsahuje BPA (V súlade so smernicou EÚ 2011/8/EÚ)

 • Dostupné sú cumlíky s rôznym prietokom.

  Dostupné sú cumlíky s rôznym prietokom.

  Fľaša Philips Avent Classic ponúka rôzne úrovne prietoku, ktoré rastú spolu s vaším dieťaťom. Upozorňujeme, že označenia veku sú len orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Všetky cumlíky sú dostupné v baleniach po dvoch kusoch.

 • Kompatibilné s fľašou na kŕmenie radu Classic

  Cumlík radu Classic odporúčame používať výlučne s detskými fľašami radu Classic.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • * Klinická štúdia preukázala, že vo veku dvoch týždňov deti prejavovali menej nespokojného kriku ako deti kŕmené inou fľašou popredného výrobcu. (Štúdia realizovaná Detským zdravotným inštitútom, Londýn, 2008.)
 • U 2-týždňových bábätiek, ktoré boli kŕmené fľašou Philips Avent, sa preukázal nižší výskyt koliky ako u bábätiek kŕmených bežnou fľašou. U 2-týždňových bábätiek, ktoré boli kŕmené fľašou Philips Avent, sa preukázal nižší výskyt nespokojného kriku ako u bábätiek kŕmených inou fľašou od popredného výrobcu.
 • ** Klinická štúdia preukázala, že vo veku 2 týždňov deti kŕmené z fľaše Philips Avent prejavovali menej príznakov koliky ako deti kŕmené z fľaše od iného popredného výrobcu, najmä v noci.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať