TV anténa

  TV anténa

  Prijímanie digitálnych TV signálov

  Táto 20 dB zosilnená anténa je navrhnutá tak, aby fungovala s digitálnym set-top boxom. Vďaka dizajnu plochého panela anténa zachytí potrebný signál na pozeranie digitálnej televízie. Ľahko sa inštaluje a ľahko sa napája. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

TV anténa

UHF, Interiér, 20 dB zosilnene SDV3220/10 Nájsť podobné výrobky

Prijímanie digitálnych TV signálov

s touto 20 dB zosilnenou anténou

 • 20 dB nastaviteľné zosilnenie

  20 dB zosilnenie zosilní slabé signály, čím sa rozšíri váš rozsah príjmu a umožní vám prijímať viac signálov na väčšiu vzdialenosť.

 • Zostava plochého panelu UHF pre zlepšený príjem

  Vysokoefektívna zostava plochého panelu UHF zaisťuje zdokonalený príjem cez konvenčné slučkové antény. Vďaka plochému dizajnu anténa koncentruje signál na dosiahnutie lepšieho príjmu.

 • Nízkošumové zosilnenie udržuje kvalitu signálu

  Spolu s nastaviteľným zosilnením vám nízkošumové zosilnenie zaistí vynikajúci rozsah príjmu a zlepší kvalitu vášho signálu.

 • Osvetlené ovládanie zisku na úpravu zosilnenia

  Ovládanie zisku vám umožní nastaviť zosilnenie vašej antény. Osvetlenie naznačuje, či je zapnuté napájanie a zjednodušuje nájdenie otočného nastavovacieho regulátora.

 • Rôzne možnosti upevnenia pre najlepšie umiestnenie

  Rôzne možnosti upevnenia vám umožnia umiestniť anténu tam, kde môže najlepšie prijímať vysielané signály. Pretože signály môžu byť horizontálne alebo vertikálne polarizované, je dôležité, aby ste ich v obidvoch spektrách nastavili. Obsahuje konzolu a 2-metrový kábel pre umiestnenie na zariadení, v priehradke alebo na stenu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať