Monofónna slúchadlová súprava Bluetooth®

  Monofónna slúchadlová súprava Bluetooth®

  Slúchadlá s priamym nabíjaním cez USB

  Teraz môžete pokojne zabudnúť na rôzne adaptéry či káble na nabíjanie – túto slúchadlovú súpravu môžete nabíjať priamo z napájaného portu USB. Slúchadlová súprava sa bude pohodlne nabíjať a vy vďaka jej mäkkému slúchadlu do ucha aj zabudnete, že ju máte. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Monofónna slúchadlová súprava Bluetooth®

Slúchadlo do ucha, Čierna SHB1400/00 Nájsť podobné výrobky

Slúchadlá s priamym nabíjaním cez USB

 • Pohodlné nabíjanie cez USB

  Pohodlné nabíjanie cez USB

  Táto slúchadlová súprava je vybavená integrovaným konektorom USB, ktorý umožňuje realizovať nabíjanie prostredníctvom ľubovoľného napájaného USB portu (aký sa nachádza na počítačoch, USB nabíjačkách atď.). Žiaden adaptér, žiadne káble, žiadne starosti.

 • Mäkké a ergonomické slúchadlo do ucha pre bezpečné nasadenie a komfort počas celého dňa.

  Mäkké a ergonomické slúchadlo do ucha pre bezpečné nasadenie a komfort počas celého dňa.

  Táto slúchadlová súprava je vybavená mäkkým slúchadlom do ucha s ergonomickým tvarom. V kombinácii s jeho nízkou hmotnosťou sa zabezpečuje bezpečné nasadenie a komfort aj pri celodennom nosení.

 • Zreteľné hovory bez ozveny

  Vychutnávajte si zreteľné hovory bez ozveny vďaka vysoko citlivému mikrofónu a vyspelému akustickému dizajnu tejto slúchadlovej súpravy.

 • Bezdrôtové rozprávanie bez použitia rúk s podporou Bluetooth

  Používanie vášho mobilného telefónu bez náhlavnej súpravy môže byť nepohodlné a nebezpečné. V mnohých krajinách je jeho používanie počas jazdy zakázané. Káblom pripojené súpravy handsfree pridávajú nepríjemnosti s káblom. Náhlavná súprava Bluetooth nahradzuje kábel za bezdrôtové spojenie Bluetooth na krátku vzdialenosť, takže vaše ruky sú voľné a vaša voľnosť pohybu nie je spútaná káblom.Pretože vysielaná energia v blízkosti vašej hlavy je podstatne nižšia ako vyžarovanie z vášho mobilného telefónu, Bluetooth tiež znižuje možné riziká spojené s vyžarovaním z mobilných telefónov.

 • Bezdrôtová správa hovoru

  Spravujte hovor bez použitia vášho mobilného telefónu. Zahŕňa prijatie hovoru, odmietnutie, hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie. Hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie musí podporovať váš mobilný telefón.

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať