Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Bluetooth

  Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Nikdy nezmeškajte hovor, nikdy nezmeškajte melódiu

  Vychutnajte si bezdrôtovú stereofónnu hudbu a plynule prepínajte na hovory. Zažite bohatý, živý zvuk s integrovaným digitálnym vylepšením zvuku FullSound. Nastaviteľný dizajn OptiFit zaručuje prispôsobenú pohodlnú polohu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nikdy nezmeškajte hovor, nikdy nezmeškajte melódiu

Stereofónne Bluetooth a súprava handsfree

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Šnúrka na krk OptiFit

  Pomocou šnúrky na krk OptiFit môžete jednoducho nastaviť náhlavnú súpravu, zatiaľ čo ju nosíte, aby ste zaistili komfortné a prispôsobené nasadenie. Obsahuje flexibilné zavesenie a nastaviteľné jemné vankúšiky do uší a umiestňuje reproduktory do optimálneho uhla voči uchu na dosiahnutie maximálneho zvukového výkonu.

 • Stereofónne Bluetooth (kompatibilné s A2DP)

  Toto zariadenie značky Philips plne podporuje stereofónne Bluetooth (A2DP). Súlad s A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umožňuje tejto náhlavnej súprave prijímať stereofónnu hudbu z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth, ktoré je kompatibilné s A2DP. Preto môžete používať túto náhlavnú súpravu s akýmkoľvek kompatibilným mobilným telefónom, PC adaptérom Bluetooth, prehrávačom MP3 atď., ktorý podporuje A2DP.

 • Digitálna stereo kvalita zvuku v stereofónnych Bluetooth produktoch

  Zvukový signál sa prenáša bezdrôtovo ako digitálny signál a konvertuje sa na analógový iba v samotnom zariadení. To znamená, že šum z rušenia má menší vplyv na kvalitu zvuku ako pri analógových technológiách. Prehrávanie zvuku bude realistické ako originálna nahrávka a zdroj zvuku.

 • SwitchStream – nikdy nezmeškajte melódiu, nikdy nezmeškajte hovor.

  Pomocou SwitchStream budete počuť zvonenie v náhlavnej súprave, keď prijímate hovor na svojom telefóne s podporou Bluetooth. Potom môžete prijať hovor pomocou náhlavnej súpravy a po skončení hovoru sa vrátiť k svojej hudbe. Nikdy nezmeškajte melódiu, nikdy nezmeškajte hovor.

 • Bezdrôtové ovládanie hudby cez náhlavnú súpravu

  Tlačidlá ovládania hudby na náhlavnej súprave Vám umožnia bezdrôtovo ovládať hudbu na Vašom telefóne, prehrávači MP3 alebo PC (ktoré sú kompatibilné s AVRCP - Audio Video Remote Control Profile). Preskočte dopredu na Vaše obľúbené piesne alebo pozastavte hudbu pre rýchly rozhovor - všetko stlačením tlačidla v rámci dosahu vašich rúk.

 • Bezdrôtová správa hovoru

  Spravujte hovor bez použitia vášho mobilného telefónu. Zahŕňa prijatie hovoru, odmietnutie, hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie. Hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie musí podporovať váš mobilný telefón.

 • Vylepšená hudba FullSound

  Hudba musí mať srdce aj dušu! Počas nahrávania a kompresie digitálnej hudby sa strácajú detaily a dynamika živej hudby. FullSound je inteligentný algoritmus, ktorý pracuje vo výkonnom čipe vo vnútri slúchadiel. Zlepšuje kvalitu digitálnych zvukových súborov a obnovuje pôvodnú dynamiku, stereofónne efekty, basy a výšky hudby, aby sa odhalili predtým nepočuteľné detaily. Algoritmus FullSound je štandardne zapnutý a možno ho vypnúť a zapnúť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať