Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Výkonný bezdrôtový zvuk

  Vychutnajte si dlhé hodiny bezdrôtovej hudby alebo hovorov vďaka týmto mimoriadne pohodlným slúchadlám SHB7000. Podporujú pripojenie Bluetooth, obsahujú špičkové 40 mm neodýmiové budiče a mäkké vankúšiky na uši. Skutočné pohodlie a sloboda pohybu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Stereofónne slúchadlá Bluetooth

Na uši, Čierna SHB7000/00 Nájsť podobné výrobky

Výkonný bezdrôtový zvuk

s vynikajúcou izoláciou hluku

 • 40 mm neodýmiové budiče pre vynikajúce výšky a hlboké basy

  40 mm neodýmiové budiče pre vynikajúce výšky a hlboké basy

  Hľadáte slúchadlá, ktoré vás potešia bohatším a detailnejším zvukom? Ultra kompaktné, no neuveriteľne výkonné 40 mm neodýmiové budiče vytvárajú mimoriadne silné magnetické pole. Konečným výsledkom sú jemnejšie odtiene hlasu a bohatšia basová odozva, ktoré dodajú neočakávané nové rozmery aj skladbám, o ktorých ste si mysleli, že ich už poznáte naspamäť.

 • Mäkké kožené vankúšiky zakrývajúce uši pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní

  Mäkké kožené vankúšiky zakrývajúce uši pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní

  Súčasťou vašich slúchadiel Philips sú aj mäkké kožené vankúšiky zakrývajúce uši, ktoré pevne obopínajú obrysy vašich uší, no súčasne sú také jemné, že čoskoro zabudnete, že ich máte nasadené! Môžete si vychutnať mimoriadne pohodlné počúvanie bez ohľadu na tvar vašej hlavy, ako aj neuveriteľne účinnú izoláciu hluku – najpodmaňujúcejší spôsob, ako sa naplno oddať hodinám hudby bez akéhokoľvek rušenia.

 • Praktické bezdrôtové ovládanie hudby a hovorov cez Bluetooth

  Praktické bezdrôtové ovládanie hudby a hovorov cez Bluetooth

  Ak hľadáte nekonečnú zábavu pri počúvaní hudby a bezproblémové prepínanie medzi hudbou a hovormi, technológii Bluetooth sa nič nevyrovná! Stačí spárovať slúchadlovú súpravu Philips so smartfónom alebo tabletom s technológiou Bluetooth a môžete počúvať svoje obľúbené hity. Na zníženie hlasitosti alebo pozastavenie skladby kvôli hovorom potom stačí poklepať na intuitívne ovládacie prvky na niektorom slúchadle.

 • Vankúšiky zakrývajúce uši s izoláciou hluku, aby bola vaša hudba naozaj len vaša.

  Vankúšiky zakrývajúce uši s izoláciou hluku, aby bola vaša hudba naozaj len vaša.
 • Bluetooth alebo kábel – vychutnajte si hudbu po svojom!

  Naše nové slúchadlá s technológiou Bluetooth vám okrem bezdrôtového počúvania umožňujú prehrávať hudbu aj pomocou 3,5 mm konektora, čím prinášajú to najlepšie z oboch svetov! Jednoducho spárujte slúchadlá s akýmkoľvek zariadením s podporou technológie Bluetooth a vychutnajte si krištáľovo čistý prenos hudby priamo do vašich uší. Alebo môžete pripojiť kábel do 3,5 mm konektora a užívať si rovnako podmanivý hudobný zážitok – výber je len na vás!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať