Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Bluetooth

  Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Bezdrôtová hudba a hovory

  Jednoducho pripojte pribalený zvukový adaptér Bluetooth k bežnému konektoru pre slúchadlá na MP3 prehrávači a vychutnajte si bezdrôtovú hudbu v digitálnej stereo kvalite. Pripojte sa k svojmu telefónu a MP3 prehrávaču súčasne a prepínajte medzi skladbami a hovormi.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtová hudba a hovory

Urobte svoj prehrávač hudby bezdrôtovým!

 • Zvukový 3,5 mm adaptér Bluetooth tvorí súčasť balenia.

  Jednoducho zapojte zvukový 3,5 mm adaptér Bluetooth do bežného konektora pre slúchadlá. Zvukový adaptér zachytí zvukový signál Vášho hudobného prehrávača a prevedie ho na bezdrôtový signál Bluetooth, ktorý môžu prijímať Vaše Bluetooth slúchadlá.

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Stereofónne Bluetooth® (kompatibilné s A2DP)

  Toto zariadenie značky Philips plne podporuje stereofónne Bluetooth (A2DP). Súlad s A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umožňuje tejto náhlavnej súprave prijímať stereofónnu hudbu z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth, ktoré je kompatibilné s A2DP. Preto môžete používať túto náhlavnú súpravu s akýmkoľvek kompatibilným mobilným telefónom, PC adaptérom Bluetooth, prehrávačom MP3 atď., ktorý podporuje A2DP.

 • Digitálna stereo kvalita zvuku v stereofónnych Bluetooth produktoch

  Zvukový signál sa prenáša bezdrôtovo ako digitálny signál a konvertuje sa na analógový iba v samotnom zariadení. To znamená, že šum z rušenia má menší vplyv na kvalitu zvuku ako pri analógových technológiách. Prehrávanie zvuku bude realistické ako originálna nahrávka a zdroj zvuku.

 • SwitchStream – nikdy nezmeškajte melódiu, nikdy nezmeškajte hovor.

  Pomocou SwitchStream budete počuť zvonenie v náhlavnej súprave, keď prijímate hovor na svojom telefóne s podporou Bluetooth. Potom môžete prijať hovor pomocou náhlavnej súpravy a po skončení hovoru sa vrátiť k svojej hudbe. Nikdy nezmeškajte melódiu, nikdy nezmeškajte hovor.

 • Koncepcia slúchadiel TailorMate - vyberte si svoj štýl

  Pomocou TailorMate môžete používať náhlavnú súpravu ako prívesok s akýmikoľvek slúchadlami s 3,5 mm konektorom, ktoré odzrkadľujú Váš štýl.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať