Tapster

Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Bluetooth

  Tapster

  Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Ovládané dotykom a bezdrôtové

  Vychutnajte si čaro a jednoduchosť jemných dotykov prstov – stereo slúchadlá do uší Philips Tapster Bluetooth sa ovládajú jemnými posunkami a dotykmi. Vďaka technológii FullSound prinášajú fantastickú kvalitu zvuku a technológia Philips EverClear zasa zaručí ničím nerušené hovory. Zobraziť všetky výhody

 • Ovládané dotykom a bezdrôtové

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tapster Stereofónne slúchadlá Bluetooth

Dotykové ovládacie prvky SHB7110/10 Nájsť podobné výrobky

Ovládané dotykom a bezdrôtové

Stereofónne Bluetooth a handsfree

 • Ovládanie dotykmi a posunkami

  Svoje slúchadlá môžete ovládať ľahkými dotykmi ich povrchu – už žiadne zdĺhavé hľadanie malých a ťažko dostupných tlačidiel. Snímače a pokročilý softvér zabudované v Bluetooth slúchadlách zaznamenajú a vyhodnotia akýkoľvek dotyk – takže napríklad posunutím prsta po povrchu slúchadiel upravíte hlasitosť, klepnutím prijmete hovor alebo zložením slúchadiel z uší presmerujete aktívny hovor späť do telefónu.

 • Vylepšená hudba FullSound

  Hudba musí mať srdce aj dušu! Počas nahrávania a kompresie digitálnej hudby sa strácajú detaily a dynamika živej hudby. FullSound je inteligentný algoritmus, ktorý pracuje vo výkonnom čipe vo vnútri slúchadiel. Zlepšuje kvalitu digitálnych zvukových súborov a obnovuje pôvodnú dynamiku, stereofónne efekty, basy a výšky hudby, aby sa odhalili predtým nepočuteľné detaily. Algoritmus FullSound je štandardne zapnutý a možno ho vypnúť a zapnúť.

 • Technológia EverClear pre zreteľné telefónne hovory

  Telefónne hovory často prebiehajú v hlučnom prostredí, čo môže ovplyvniť zrozumiteľnosť konverzácie. Technológia EverClear v týchto slúchadlách digitálne filtruje hluk, čím zabezpečuje príjem a vysielanie zreteľného hlasového signálu – pre krištáľovo čisté hovory. Táto technológia tiež rozpozná, že vstupujete do hlučného prostredia, a prispôsobí tomu hlasitosť slúchadiel.

 • Nasmerovaný akustický dizajn poskytuje vynikajúcu izoláciu hluku

  Nasmerovaný akustický dizajn, ktorý sa odvodil z detailného pochopenia anatómie ľudského zvukovodu, upravuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha pre individuálne tvary zvukovodu. Okrem dodania zvuku priamo do uší tiež vytvára perfektné utesnenie od okolitého hluku, čo umožňuje počúvať hudbu pri nižších úrovniach hlasitosti.

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Stereofónne Bluetooth® (kompatibilné s A2DP)

  Toto zariadenie značky Philips plne podporuje stereofónne Bluetooth (A2DP). Súlad s A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umožňuje tejto náhlavnej súprave prijímať stereofónnu hudbu z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth, ktoré je kompatibilné s A2DP. Preto môžete používať túto náhlavnú súpravu s akýmkoľvek kompatibilným mobilným telefónom, PC adaptérom Bluetooth, prehrávačom MP3 atď., ktorý podporuje A2DP.

 • Bezdrôtová správa hovoru

  Spravujte hovor bez použitia vášho mobilného telefónu. Zahŕňa prijatie hovoru, odmietnutie, hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie. Hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie musí podporovať váš mobilný telefón.

 • Bezdrôtové rozprávanie bez použitia rúk s podporou Bluetooth

  Používanie vášho mobilného telefónu bez náhlavnej súpravy môže byť nepohodlné a nebezpečné. V mnohých krajinách je jeho používanie počas jazdy zakázané. Káblom pripojené súpravy handsfree pridávajú nepríjemnosti s káblom. Náhlavná súprava Bluetooth nahradzuje kábel za bezdrôtové spojenie Bluetooth na krátku vzdialenosť, takže vaše ruky sú voľné a vaša voľnosť pohybu nie je spútaná káblom.Pretože vysielaná energia v blízkosti vašej hlavy je podstatne nižšia ako vyžarovanie z vášho mobilného telefónu, Bluetooth tiež znižuje možné riziká spojené s vyžarovaním z mobilných telefónov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať