Bezdrôtové HiFi slúchadlá

  Bezdrôtové HiFi slúchadlá

  Vynikajúca bezšnúrová hudba

  Voľnosť pri vychutnávaní si hudby po celom dome. Tieto stereofónne slúchadlá s HiFi reprodukciou zvuku s funkciou automatického ladenia predstavujú maximum v osobnom pohodlí.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vynikajúca bezšnúrová hudba

s vynikajúcim pohodlým pre automatické ladenie

 • 3 spôsoby nastavenia uľahčujú nosenie a zlepšujú výkon basov

  Vychutnajte si pohodlie a lepší výkon basov vďaka slúchadlám nastaviteľných v troch smeroch, ktoré prirodzene padnú do uší.

 • Tvarované vankúšiky do uší zaručujú pohodlné prispôsobenie

  Tvar pribalených ergonomických, trojrozmerných vankúšikov do uší zabezpečuje rovnomernú záťaž a pohodlnejšie prispôsobenie.

 • Optim. kvalita zvuku sa dosahuje zakrytím celého ucha

  Slúchadlá XXL veľkosti nielen zakryjú celé ucho, aby sa dosiahla lepšia kvalita zvuku, ale poskytujú aj priestor pre väčší výkon zariadenia.

 • 40mm reproduktor so zvukom bez skreslenia

  40mm reproduktor je vyrobený zo zmesi mylarového materiálu na dosiahnutie vyššej citlivosti a poskytuje zvuk bez počuteľného skreslenia.

 • Bezdrôtový prenos FM dáva slobodu pohybu

  Pomocou vysokofrekvenčného bezdrôtového FM prenosu, ktorý môže dokonca prechádzať cez steny, môžete počúvať vašu hudbu, aj keď sa nachádzate v inej miestnosti.

 • Automatické ladenie zabezpečuje príjem naladenej frekvencie

  Stlačte tlačidlo ladenia na slúchadlách a mikroprocesorom ovládaný obvod optimálne naladí prenosovú frekvenciu na najlepší možný príjem a vynikajúcu kvalitu zvuku.

 • Prijímač je možné uskladniť a nabiť na stolovej nabíjačke

  Stolová nabíjačka je najpohodlnejšou cestou pre uskladnenie prijímača, keď sa nepoužíva. Opätovne nabije prijímač, ktorý bude pripravený pre okamžité použitie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať