Bezdrôtové HiFi slúchadlá

  Bezdrôtové HiFi slúchadlá

  Bohatá bezšnúrová hudba

  Čistý digitálny prenos, dokonalý príjem a skutočná kvalita CD zaručuje zvukový zážitok, ktorý je neobyčajne bohatý, no súčasne jemný. Ich zvukové podanie je dopĺňané luxusným pohodlím vďaka samonastaviteľnému vnútornému náhlavnému oblúku a mäkkým ušným vankúšikom.

 • Bohatá bezšnúrová hudba

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohatá bezšnúrová hudba

Verná do posledného detailu

 • Funkcia rýchleho nabíjania pre rýchle nabitie

  Funkcia rýchleho nabíjania pre rýchle nabitie

  Funkcia inteligentného a rýchleho nabíjania umožňuje úplné nabitie batérie v priebehu veľmi krátkeho časového intervalu. Zostávajúca kapacita batérie sa stanovuje s pomocou interného obvodu, aby prichádzajúce napätie bolo možné optimalizovať pre rýchle nabíjanie a súčasne maximalizovať životnosť batérie.

 • Uložte si prijímač na pohodlnom doku

  Uložte si prijímač na pohodlnom doku

  Dok poskytuje prispôsobené uskladnenie pre prijímač, keď sa nepoužíva a u niektorých modelov dobíja dokonca aj batérie.

 • Krištáľovo čistý (2,4 GHz) digitálny prenos

  Digitálny prenos v pásme 2,4G Hz zabraňuje kompresii a strate údajov medzi vysielačom a slúchadlami. Digitálne signály sú konvertované na analógové signály na konci procesu prenosu. Konečným výsledkom je vynikajúca kvalita zvuku s jemnou akustikou a minimálnymi stratami údajov.

 • Skutočná CD kvalita vám umožní v plnej miere si vychutnať hudbu

  Skutočná CD kvalita vám umožní naplno si vychutnať zážitok zo svojej hudby, vďaka sofistikovanému procesu digitálneho prenosu, ktorý eliminuje akúkoľvek kompresiu prenášaných údajov. Výsledný zvuk je preto výrazne detailný a verne zodpovedá originálnemu zvukovému zdroju.

 • Dizajn s dvojitými anténami zaručuje príjem v rozsahu 360º

  Dizajn s dvojitými anténami zaručuje, že neexistujú žiadne hluché miesta, bez ohľadu na uhly príjmu. Slúchadlá obsahujú dve samostatné antény umiestnené v ľavom a pravom slúchadle pre dosiahnutie vynikajúceho bezdrôtového príjmu zvuku bez prerušení (hluchých miest) a väčšej slobody pohybu.

 • Akusticky vyladené reproduktory pre vynikajúcu kvalitu zvuku

  Akusticky vyladené reproduktory vytvárajú čistý a vyvážený zvuk so špičkovou čistotou a presnosťou vysokých tónov aj hlbokých basov.

 • Samonastaviteľný hlavový oblúk zaručuje pohodlné nosenie

  Hlavový oblúk týchto slúchadiel Philips umožňuje jednoduchým spôsobom dokonale prispôsobiť slúchadlá vašej hlave. Mechanizmus sa nastavuje automaticky pre vaše pohodlie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať