Slúchadlá do uší CitiScape

  Slúchadlá do uší CitiScape

  Vychutnajte si čistý a prirodzený zvuk

  Svieže, ale elegantné slúchadlá CitiScape St Germain sú inšpirované bohémskou atmosférou Paríža. Jemné náušníky izolujúce hluk vás úplne prenesú do sveta jasného a prirodzeného zvuku, kde na vás čaká komfort a dokonalá zábava. Magnetické káble proti zamotaniu ešte viac zjednodušia a spríjemnia manipuláciu so slúchadlami. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá do uší CitiScape

St. Germain, Fialové SHE5105PP/10 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si čistý a prirodzený zvuk

spolu s magnetickými káblami proti zamotaniu

 • Vyberte si jeden z 3 párov náušníkov pre dokonalé pohodlie

  Vyberte si jeden z 3 párov náušníkov pre dokonalé pohodlie

  Vaše slúchadlá do uší CitiScape sa dodávajú s 3 pármi náušníkov, vďaka ktorým vám určite sadnú ako uliate. Môžete si vybrať z 3 veľkostí dokonale pohodlných náušníkov – od malých až po veľké.

 • Presne vyladené 10 mm budiče sa postarajú o čistý a detailný zvuk

  Presne vyladené 10 mm budiče sa postarajú o čistý a detailný zvuk

  Pripojte sa do sveta krištáľovo čistého a prirodzeného zvuku vďaka presne vyladeným 10 mm budičom. Vaše slúchadlá do uší CitiScape sú dôkladne navrhnuté tak, aby vám priniesli jasný a detailný, no zároveň prirodzený zvuk – bez ohľadu na typ hudby, ktorý počúvate.

 • Magnetické drážkované slúchadlá do uší zaručia praktické a jednoduché odloženie

  Magnetické drážkované slúchadlá do uší zaručia praktické a jednoduché odloženie

  Vďaka magnetom dokážete svoje slúchadlá do uší CitiScape ľahko a dômyselne odložiť. Slúchadlá sa pomocou magnetov v zadnej časti každého z nich prichytia k sebe – bez uzlíkov, bez neporiadku a bez problémov. Stačí ich k sebe priložiť zadnou stranou, omotať plochým káblom proti zauzleniu a odložiť do tašky s pocitom istoty, že ich budete môcť kedykoľvek bez problémov vybrať.

 • Šikovný posuvný kábel pre zábavné a bezproblémové zdieľanie hudby

  Šikovný posuvný kábel pre zábavné a bezproblémové zdieľanie hudby

  Teraz sa vďaka šikovnému posuvnému káblu slúchadiel CitiScape môžete o svoju hudbu jednoduchšie podeliť s priateľom. Zabudovanú svorku môžete hladko posunúť nadol po kábli slúchadiel, čím od seba šikovne oddelíte obe slúchadlá, aby ste sa mohli s priateľom pohodlne naladiť na rovnakú hudobnú melódiu... a dobrú náladu.

 • Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Súčasťou vašich slúchadiel CitiScape je aj vstavaný mikrofón, vďaka ktorému môžete jednoducho prepínať medzi počúvaním hudby a telefónnymi hovormi. Preto je úplne jednoduché zostať v spojení so svojou obľúbenou hudbou, ale aj s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

 • Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Konečne sa môžete rozlúčiť s večným bojom so zauzlenými a zamotanými káblami pri vyberaní z tašky. Plochý 1,2 m kábel proti zauzleniu vašich slúchadiel CitiScape zostane bez slučiek a uzlíkov – a to vždy. Teraz sa už môžete naozaj sústrediť len na to podstatné – na príjemné počúvanie hudby kdekoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať