Slúchadlová súprava do ucha

  Slúchadlová súprava do ucha

  Perfektne zapadnú a poskytujú čistý zvuk

  Slúchadlá s kovovým krytom pohlcujúcim vibrácie. Vysokovýkonné reproduktory vytvárajú dokonale verné basy a bezchybný zvuk. Jedinečné zakrivenie umožní slúchadlám perfektne zapadnúť do ucha. Špička je obalená prispôsobivou penou Comply™ pre dokonalú zvukovú izoláciu. Textilný kábel zabraňuje zauzleniu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Perfektne zapadnú a poskytujú čistý zvuk

Jednoduché nasadenie umožní slúchadlám perfektne zapadnúť do ucha

 • Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky týchto slúchadiel Philips v 3 veľkostiach zapadnú pohodlne do uší bez vytvárania tlaku a súčasne blokujú neželaný šum.

 • Ultramäkké vankúšiky z pamäťovej peny pre úžasne pohodlné nosenie

  Ultramäkké vankúšiky z pamäťovej peny pre úžasne pohodlné nosenie

  Ultramäkké vankúšiky z pamäťovej peny sa dokonale prispôsobia tvarom vašich uší, čo zaručí tak úžasne pohodlné nosenie, že ich ani nebudete cítiť.

 • Jedinečné kovové puzdro ponúka presné vysielanie zvuku.

  Jedinečné kovové puzdro ponúka presné vysielanie zvuku.

  Tieto slúchadlá, ktoré sa nachádzajú v kvalitnom kove, sú tienené pred nepotrebnou vibráciou pre presné vysielanie zvuku, čo má za následok plynulú basovú odozvu a jasné stredné až vysoké rozsahy tónov.

 • Integrovaný mikrofón a tlačidlo hovoru

  Integrovaný mikrofón a tlačidlo hovoru

  Pomocou integrovaného mikrofónu a tlačidla hovoru môžete túto slúchadlovú súpravu Philips využívať na hudbu aj na hovory z mobilného telefónu. Vychutnajte si telefonovanie bez použitia rúk a prijímanie a ukončovanie hovorov priamo cez slúchadlovú súpravu.

 • Posuvník proti zamotávaniu

  Posuvník proti zamotávaniu

  Keď odkladáte svoje slúchadlá, existuje tu riziko zamotania kábla, ak sa pozorne neodloží. Potom môžu nastať problémy pri uskladnení slúchadiel a ich príprave na počúvanie. Jednoducho vysuňte posuvník proti zamotávaniu smerom k slúchadlám, aby ste elegantne spojili dva káble slúchadiel a minimalizovali riziko pomotania káblov.

 • Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Jemný materiál flexibilného uchytenia, v ktorom sa nachádza telo slúchadla, zvyšuje jeho výkon a predlžuje jeho odolnosť. Chráni káblové pripojenie pred poškodením, ktoré by sa v opačnom prípade mohlo vyskytnúť z dôvodu opakovaného prehýbania tela slúchadla spôsobeného častým kontaktom s prstami používateľa pri nasadení a vyberaní.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Perfektné utesnenie do ucha blokuje mimoriadny šum

  Perfektné utesnenie týchto slúchadiel vás prekvapí výbornou izoláciou hluku.

 • Jedinečne tvarovaný dizajn umožní slúchadlám dokonale zapadnúť do ucha

  Jedinečný dizajn tela slúchadiel so zakrivením umožňuje jednoduché uchytenie a poskytuje ľahké a dokonalé nasadenie do uší – aj pri pohybe.

 • Prispôsobte si svoj zvuk a činnosť tlačidla pomocou aplikácie Philips Headset

  Prevezmite si aplikáciu Philips Headset a prispôsobte zvuk svojich slúchadiel aj diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete prijať/ukončiť hovor, spustiť/pozastaviť prehrávanie hudby, zvýšiť/znížiť hlasitosť a prepínať skladby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať