Slúchadlá do uší so šnúrkou na krk

  Slúchadlá do uší so šnúrkou na krk

  Špičkové nosenie

  Slúchadlá s pásikom na krk s pohodlným rýchlym uvoľnením uzamknutia. Náušníky sú extrémne jemné a dodávajú sa v 3 veľkostiach pre veľmi komfortnú priľnavosť vo všetkých ušiach. Tiež sa vytvára vynikajúce utesnenie pre vynikajúci zvuk.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá do uší so šnúrkou na krk

Špičkové nosenie

Perfektné utesnenie

 • 3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  Vďaka výberu 3 zameniteľných náušníkov od malej až po veľkú veľkosť existuje pár, ktorý vynikajúco zapadne do vášho ucha.

 • Dokonalé utesnenie v uchu zabráni prenikaniu hluku z vonku

  Výnimočne malé reproduktory komfortne zapadnú do ucha a vďaka vynikajúco priľnavému upevneniu sa zabráni prenikaniu hluku z vonku, čím sa dosiahne vysokointenzívny poslucháčsky zážitok.

 • Extrémne malý efektívny reproduktor pre vynikajúcu priľnavosť a zvuk

  To znamená, že si stále vychutnáte vynikajúcu kvalitu zvuku aj pri nižšom nastavení hlasitosti a tiež budete mať úžitok z dlhšej životnosti batérie.

 • Izolácia pasívneho šumu pre lepší zvuk pri nižšej hlasitosti

  Vynikajúce a priľnavé upevnenie v uchu zastaví neželaný zvuk v pozadí, ktorý obmedzuje zážitok z čistého počúvania vašej obľúbenej hudby. To znamená, že si stále vychutnávate vynikajúcu kvalitu slúchadiel aj pri nižších nastaveniach hlasitosti a tiež máte úžitok z dlhšej životnosti batérií.

 • Zliatinový magnet zvyšuje basový výkon a citlivosť

  Zliatina je najlepší materiál pre vytváranie silnejšieho magnetického pola, čím sa zvyšuje citlivosť v hlasovej cievke, dosahuje sa lepšia odozvu basov a celkovo vyššia kvalita zvuku.

 • Spona s jednoduchým otočením a uvoľnením pre rýchle odpojenie prehrávača

  Spona s jednoduchým otočením a uvoľnením zabezpečuje jednoduchý a rýchly spôsob na pripojenie a odpojenie prehrávača MP3 z remienka na krk. Jednoducho otočte sponu a prehrávač MP3 sa uvoľní.

 • Šnúrka na krk s rýchlym uvoľnením pre jednoduché odpojenie

  Remienok na krk s rýchlym uvoľnením obsahuje bezpečnostný mechanizmus, ktorý sa automaticky rozpojí, keď prehrávač MP3 silno potiahnete. Takýmto spôsobom tiež jednoducho snímete remienok na krk.

 • Posuvné uzávery pomôžu udržiavať káble na tom správnom mieste

  Posuvné uzávery pomôžu udržiavať káble bezpečne spolu bez zamotávania. Posuvný uzáver v strede dokáže nastaviť veľkosť remienka náhrdelníka pre lepšie a bezpečnejšie uchytenie.

 • Šnúrka z veľmi mäkkého materiálu pre maximálne pohodlie pri nosení

  Remienok z veľmi mäkkého materiálu je vyrobený z trvanlivej bavlny, ktorý pôsobí mäkko na pokožku. Je teda veľmi príjemný na nosenie.

 • Vynikajúce jemné gumené náušníky pre vynikajúci komfort

  Extrémne jemný gumený materiál na gumených náušníkoch je vynikajúci na dotyk a bez námahy sa prispôsobí vášmu uchu. Slúchadlá do ucha ešte neboli nikdy také komfortné.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať