Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Krištáľový zvuk

  Elegantné slúchadlá na hlavu, ktoré vyhovujú vášmu štýlu spolu s jemnými náušníkmi pre pohodlné nasadenie a šikovným puzdrom na zips, do ktorého elegantne odložíte slúchadlá a kábel. Vyzerá tak dobre ako znie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Krištáľový zvuk

Jasné a detailné tóny

 • Posuvník proti zamotávaniu

  Posuvník proti zamotávaniu

  Keď odkladáte svoje slúchadlá, existuje tu riziko zamotania kábla, ak sa pozorne neodloží. Toto vytvára zmätok pri uskladnení slúchadiel a ich príprave na počúvanie. Jednoducho vysuňte posuvník proti zamotávaniu smerom k slúchadlám, aby ste elegantne spojili dva káble slúchadiel a minimalizovali riziko pomotania káblov.

 • Extrémne tenká membrána zabezpečuje čistý a detailný zvuk

  Membrána predstavuje tenkú membránu, ktorú rozvibruje hlasová cievka. Čím je tenšia membrána, tým sú presnejšie vibrácie. Toto nakoniec zaručuje lepšiu a presnejšiu reprodukciu zvuku, ktorá vám poskytne jasný a detailný zážitok z počúvania.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Ergonomický dizajn do ucha pre najlepší komfort a priliehavé nasadenie

  Uhlové akustické vedenie je ergonomicky navrhnuté podľa anatómie ľudského zvukovodu. Zapadne do ucha tak priliehavo a komfortne, že ho môžete nasadiť a jednoducho na neho zabudnúť.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Šikovné puzdro na zips úhľadne uskladní slúchadlá a kábel.

  Toto prepychové malé puzdro na zips nielenže vyzerá moderne, ale tiež úhľadne uloží slúchadlá a kábel, keď sa nepoužívajú.

 • 1,2 m kábel je ideálny na použitie vonku

  Ideálna dĺžka kábla umožňuje umiestniť audio zariadenie na želané miesto.

 • Jemné silik. náušníky v 3 veľk. zaisťujú ideálne uchytenie

  Zameniteľné náušníky do uší, ktoré sú dostupné v troch rôznych veľkostiach (malá, stredná a veľká), zaisťujú prispôsobené uchytenie pre každého jednotlivého používateľa. Tiež sú vyrobené z exstrémne jemného silikónu, aby poskytli maximálny komfort pri dlhodobom počúvaní.

 • Jemné silikónové výstelky jemne zapadnú do uší

  S jemnými silikónovými výstelkami jemne zapadnú do uší a poskytnú vám hodiny pohodlného nosenia

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať