Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Precízny nasmerovaný zvuk

  Dokonalé pochopenie zvukovodu viedlo k týmto ergonomicky navrhnutým slúchadlám s uhlovou trubicou. Prirodzene zapadnú do každého ucha a smerujú presný zvuk priamo k bubienku, čo vytvára hudbu bez rušenia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Precízny nasmerovaný zvuk

Dizajn uhlovej trubice

 • Silné vzduchové basové prieduchy pre najhlbšie a najbohatšie basy

  Silné vzduchové basové prieduchy pre najhlbšie a najbohatšie basy

  Silné vzduchové basové prieduchy umožňujú pohyb vzduchu pre vysoko vernú reprodukciu najhlbších a najbohatších basov.

 • Vynikajúce jemné gumené náušníky pre vynikajúci komfort

  Extrémne jemný gumený materiál na gumených náušníkoch je vynikajúci na dotyk a bez námahy sa prispôsobí vášmu uchu. Slúchadlá do ucha ešte neboli nikdy také komfortné.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Pohodlné gumené náušníky pre dlhodobé pohodlie

  Náušníky sú vyrobené z extra mäkkého silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko dosadne na uši. Vyvolajú taký príjemný pocit, že ich jednoducho nebudete chcieť dať dole.

 • Ergonomický dizajn do ucha pre najlepší komfort a priliehavé nasadenie

  Uhlové akustické vedenie je ergonomicky navrhnuté podľa anatómie ľudského zvukovodu. Zapadne do ucha tak priliehavo a komfortne, že ho môžete nasadiť a jednoducho na neho zabudnúť.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Predlžovací kábel zabezpečuje dodatočnú dĺžku kábla pre pohodlné použitie.

  Vďaka dodatočnej dĺžke, ktorú vám predlžovací kábel poskytne, máte viac voľnosti v pohybe bez toho, aby ste museli prenášať svoj zdroj hudby. Dĺžku kábla môžete tiež prispôsobiť podľa vašich špecifických potrieb.

 • Šikovné puzdro na zips úhľadne uskladní slúchadlá a kábel.

  Toto prepychové malé puzdro na zips nielenže vyzerá moderne, ale tiež úhľadne uloží slúchadlá a kábel, keď sa nepoužívajú.

 • Presne vyladené reproduktory reprodukujú širokofrekvenčný rozsah

  Akusticky vyladené vodiče reproduktorov sú pozorne navrhnuté, aby reprodukovali najširší možný frekvenčný rozsah v akejkoľvek nahrávke, čím dodávajú najhlbšie najbohatšie basy a krištáľovo čisté výšky v každom počúvanom hudobnom diele

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať