Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Úplný komfort

  Tieto slúchadlá, navrhnuté špeciálne s úmyslom zaručiť pohodlie, majú gélové telo, ktoré sa jemne sformuje do tvaru vášho ušného kanála. Zahnutý dizajn zabezpečí presné vedenie zvuku s dokonalým utesnením, takže sa môžete ponoriť do číreho zvuku.

 • Úplný komfort

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úplný komfort

Comfort plus: slúchadlá do uší s gélovým puzdrom

 • 3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  Vďaka výberu 3 zameniteľných náušníkov, od malých až po veľké, vždy nájdete pár, vďaka ktorému tieto slúchadlá Philips vynikajúco zapadnú do vášho ucha.

 • Slúchadlá s gélovým telom pre najdokonalejšie pohodlie

  Tieto slúchadlá navrhnuté špeciálne s cieľom zaručiť pohodlie majú telo s jemného gélového materiálu, ktoré sa jemne sformuje do tvaru vášho ušného kanála.

 • Vynikajúce jemné gumené náušníky pre vynikajúci komfort

  Extrémne jemný gumený materiál na gumených náušníkoch je vynikajúci na dotyk a bez námahy sa prispôsobí vášmu uchu. Slúchadlá do ucha ešte neboli nikdy také komfortné.

 • Ergonomický dizajn do ucha pre najlepší komfort a priliehavé nasadenie

  Uhlové akustické vedenie je ergonomicky navrhnuté podľa anatómie ľudského zvukovodu. Zapadne do ucha tak priliehavo a komfortne, že ho môžete nasadiť a jednoducho na neho zabudnúť.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Vysokovýkonné reproduktory zabezpečujú dunivý zvuk a výkon

  Budič reproduktora je vyrobený z kompozitného mylarového materiálu na vytvorenie vysokocitlivého avšak výkonného materiálu, ktorý umožňuje prvotriedny výkon výstupu, dodáva zvuk s vysokou presnosťou bez počuteľného rušenia.

 • Puzdro na prenášanie chráni slúchadlá, keď ich nepoužívate

  Toto puzdro predstavuje najvhodnejší spôsob, ako sa postarať o vaše slúchadlá a zabrániť zamotaniu kábla, keď sa nepoužívajú.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať