Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Zvuková scéna

  Na zaistenie extrémne širokej zvukovej scény s hlbokou a výkonnou akustikou predstavujú slúchadlá Philips SHE 9800 vynikajúce riešenie. Presne vyladené 13,5 mm budiace jednotky a nasmerovaný akustický dizajn zaručujú vynikajúcu reprodukciu zvuku so zarážajúcou čistotou.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvuková scéna

Výkonné slúchadlo so zvukovou scénou s neprekonateľnými basmi

 • Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky týchto slúchadiel Philips v 3 veľkostiach zapadnú pohodlne do uší bez vytvárania tlaku a súčasne blokujú neželaný šum.

 • Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Jemný materiál flexibilného uchytenia, v ktorom sa nachádza telo slúchadla, zvyšuje jeho výkon a predlžuje jeho odolnosť. Chráni káblové pripojenie pred poškodením, ktoré by sa v opačnom prípade mohlo vyskytnúť z dôvodu opakovaného prehýbania tela slúchadla spôsobeného častým kontaktom s prstami používateľa pri nasadení a vyberaní.

 • Zdokonaľovač zvukovej scény navrhnutý pre zážitok z priestranného zvuku

  Dizajn zdokonaľovača zvukovej scény upravuje bežnú štruktúru slúchadiel na uši, aby sa doplnili výkonné mikrobudiče a vytvoril sa efekt širšej zvukovej scény.

 • Výkonné mikrobudiče poskytujú najširší frekvenčný rozsah

  Špeciálne navrhnuté mikrobudiče vytvárajú veľmi hlboké basy a širší dynamický rozsah, aby uvoľnili kompletný potenciál prehrávača iPod Nano.

 • Akustické ladenie Philips iLab vydáva hlbší a výkonný zvuk

  Širokopásmové zvukové scény z týchto slúchadiel na hlavu, ktoré úzkostlivo vyladili podľa najmodernejšej expertízy iLab, zaisťujú nezabudnuteľný zážitok z počúvania. Podliehajúca technológia iLab zaručuje väčší výstup z nižších frekvencií a pomáha vytvoriť vyváženejší a presnejší zvuk ako ten, ktorý vám ponúkajú bežné slúchadlá do uší.

 • Nasmerovaný akustický dizajn poskytuje vynikajúcu izoláciu hluku

  Nasmerovaný akustický dizajn, ktorý sa odvodil z detailného pochopenia anatómie ľudského zvukovodu, upravuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha pre individuálne tvary zvukovodu. Okrem dodania zvuku priamo do uší tiež vytvára perfektné utesnenie od okolitého hluku, čo umožňuje počúvať hudbu pri nižších úrovniach hlasitosti.

 • Ergonomicky nasmerovaný akustický dizajn zaisťuje prirodzené uchytenie

  Nasmerovaný akustický dizajn, odvodený z detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha, prispôsobuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha individuálnym tvarom zvukovodu. Prirodzene vám zapadne do uší.

 • Odolné prenosné puzdro obsahuje riešenie správy káblov.

  Tenké prenosné puzdro, ktoré je vyrobené z odolného materiálu, obsahuje zásobník na kábel, ktorý poskytuje jednoduché riešenie pre usporiadané natočenie kábla a uskladnenie slúchadiel. Tiež poskytuje dodatočnú ochranu pre slúchadlá, zatiaľ čo sa nepoužívajú.

 • Symetrické káble sa dodávajú v rovnakej dĺžke, aby sa predišlo zamotaniu

  Tieto slúchadlá majú symetrické káble, aby sa predišlo ich zamotaniu, čím zaisťujú jednoduché počúvanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať