Slúchadlá so svorkami na uši

  Slúchadlá so svorkami na uši

  Výkonné basy pre mobilné telefóny

  Tieto slúchadlá s nastaviteľnými sponami na ucho sú maximálne pohodlné pre aktívne používanie. Vďaka slúchadlám do uší so vzduchovým vankúšom prinášajú výkonný zvuk prostredníctvom vylepšených basových otvorov priamo do vášho ucha. Akustika a dĺžka kábla sú optimalizované pre použitie s mobilnými telefónmi.

 • Výkonné basy pre mobilné telefóny

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonné basy pre mobilné telefóny

Bezpečné uchytenie s nastaviteľnými mäkkými sponami na ucho

 • Posuvník proti zamotávaniu

  Posuvník proti zamotávaniu

  Keď odkladáte svoje slúchadlá, existuje tu riziko zamotania kábla, ak sa pozorne neodloží. Toto vytvára zmätok pri uskladnení slúchadiel a ich príprave na počúvanie. Jednoducho vysuňte posuvník proti zamotávaniu smerom k slúchadlám, aby ste elegantne spojili dva káble slúchadiel a minimalizovali riziko pomotania káblov.

 • Basové otvory umožňujú pohyb vzduchu pre dosiahnutie lepšieho zvuku

  Basové otvory umožňujú pohyb vzduchu pre dosiahnutie lepšieho zvuku s bohatými basmi

 • Bezpečné uchytenie s nastaviteľnými mäkkými sponami na ucho

  Tieto spony na ucho jednoducho nastavíte na požadovanú veľkosť posunutím vnútornej gumenej časti spony na ucho nahor alebo nadol. To je možné aj vtedy, keď máte slúchadlá nasadené, dosiahnete tak bezpečnú a pohodlnú polohu v ľubovoľnej situácii.

 • Pohodlne drží v uchu, keď ste v pohybe

  Či už vonku beháte, bicyklujete sa alebo inak trávite svoj voľný čas, toto slúchadlo bude pohodlne držať vo vašom uchu.

 • Extrémne odolná konštrukcia predlžuje životnosť výrobku

  Vďaka prevedeniu odolnému voči hrubému zaobchádzaniu a použitiu pevných materiálov si môžete byť istý mimoriadne dlhou životnosťou výrobku.

 • Dĺžka kábla vhodná pre mikrofón

  Dĺžka kábla týchto slúchadiel je navrhnutá na optimalizované zachytávanie zvuku z mikrofónu konektora vašej slúchadlovej súpravy. Zároveň optimalizuje celkovú dĺžku kábla týchto slúchadiel v kombinácii s konektorom slúchadlovej súpravy. Konektory slúchadlovej súpravy umožňujú používanie bežných slúchadiel (s mikrofónom a so štandardnou 3,5 mm zástrčkou) s mobilným telefónom. Často sú súčasťou balenia slúchadiel mobilného telefónu, no dajú sa zakúpiť aj samostatne. Konektory slúchadlovej súpravy Philips SHH1XXX sú dostupné pre väčšinu značiek mobilných telefónov. Tiež optimalizuje celkovú dĺžku kábla pre mobilný telefón.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať