Slúchadlá s hlavovým oblúkom

  Slúchadlá s hlavovým oblúkom

  Priezračne čistý zvuk

  Ponorte sa do sveta priezračne čistého zvuku s jasnými výškami, hlbokými basmi a izoláciou hluku. Hlavový oblúk zo špičkového a pevného polyméru je veľmi ohybný a odolný voči zlomeniu. Jeho vnútorný oblúk s mäkkou vypchávkou sa sám prirodzene prispôsobí tvaru hlavy a zaistí príjemnú polohu slúchadiel.

 • Priezračne čistý zvuk

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Priezračne čistý zvuk

pre váš mobilný telefón

 • Basové otvory umožňujú pohyb vzduchu pre dosiahnutie lepšieho zvuku

  Basové otvory umožňujú pohyb vzduchu pre dosiahnutie lepšieho zvuku s bohatými basmi

 • Samonastaviteľný vnútorný hlavový oblúk

  Obvykle sa slúchadlá na nosenie v exteriéri nastavujú posúvaním výsuvného hlavového oblúka do príslušnej polohy. To môže byť nepohodlné, lebo to zvyčajne musíte robiť pri každom použití. S týmito slúchadlami s flexibilným samonastaviteľným vnútorným hlavovým oblúkom si svoju hudbu vychutnáte rýchlejšie a jednoduchšie. Automaticky sa prispôsobí tvaru a veľkosti vašej hlavy.

 • Flexibilný a robustný hlavový oblúk

  Exteriérové slúchadlá musia vedieť odolávať nárazom, odieraniu a opotrebeniu pri používaní na cestách. No pevné materiály sa nepohodlne nosia. Tento hlavový oblúk používa jedinečne pevný polymér, ktorý je odolný a zároveň dostatočne flexibilný, aby zabezpečil vynikajúce pohodlie pri nosení. Môžete ho dokonca skrútiť bez toho, aby sa zdeformoval.

 • Dĺžka kábla vhodná pre mikrofón

  Dĺžka kábla týchto slúchadiel je navrhnutá na optimalizované zachytávanie zvuku z mikrofónu konektora vašej slúchadlovej súpravy. Zároveň optimalizuje celkovú dĺžku kábla týchto slúchadiel v kombinácii s konektorom slúchadlovej súpravy. Konektory slúchadlovej súpravy umožňujú používanie bežných slúchadiel (s mikrofónom a so štandardnou 3,5 mm zástrčkou) s mobilným telefónom. Často sú súčasťou balenia slúchadiel mobilného telefónu, no dajú sa zakúpiť aj samostatne. Konektory slúchadlovej súpravy Philips SHH1XXX sú dostupné pre väčšinu značiek mobilných telefónov. Tiež optimalizuje celkovú dĺžku kábla pre mobilný telefón.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Jednostranný kábel bráni zamotaniu kábla a zvyšuje pohodlie

  Kábel je zvyčajne pripojený len ne jednej strane, čo značne znižuje riziko zamotania a uľahčuje jeho navíjanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať