Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Precízny nasmerovaný zvuk

  Tieto ergonomicky tvarované slúchadlá s jedinečnou zahnutou akustickou trubicou sú výsledkom intenzívneho výskumu. Vďaka prirodzenej polohe v uchu privádzajú zvuk priamo k ušnému bubienku a výsledkom je kvalitný zvuk pri počúvaní hudby z vášho telefónu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Precízny nasmerovaný zvuk

pre telefóny Nokia XpressMusic

 • Silné vzduchové basové prieduchy pre najhlbšie a najbohatšie basy

  Silné vzduchové basové prieduchy pre najhlbšie a najbohatšie basy

  Silné vzduchové basové prieduchy umožňujú pohyb vzduchu pre vysoko vernú reprodukciu najhlbších a najbohatších basov.

 • Vynikajúce jemné gumené náušníky pre vynikajúci komfort

  Extrémne jemný gumený materiál na gumených náušníkoch je vynikajúci na dotyk a bez námahy sa prispôsobí vášmu uchu. Slúchadlá do ucha ešte neboli nikdy také komfortné.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Pohodlné gumené náušníky pre dlhodobé pohodlie

  Náušníky sú vyrobené z extra mäkkého silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko dosadne na uši. Vyvolajú taký príjemný pocit, že ich jednoducho nebudete chcieť dať dole.

 • Ergonomický dizajn do ucha pre najlepší komfort a priliehavé nasadenie

  Uhlové akustické vedenie je ergonomicky navrhnuté podľa anatómie ľudského zvukovodu. Zapadne do ucha tak priliehavo a komfortne, že ho môžete nasadiť a jednoducho na neho zabudnúť.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Predlžovací kábel zabezpečuje dodatočnú dĺžku kábla pre pohodlné použitie.

  Vďaka dodatočnej dĺžke, ktorú vám predlžovací kábel poskytne, máte viac voľnosti v pohybe bez toho, aby ste museli prenášať svoj zdroj hudby. Dĺžku kábla môžete tiež prispôsobiť podľa vašich špecifických potrieb.

 • Šikovné puzdro na zips úhľadne uskladní slúchadlá a kábel.

  Toto prepychové malé puzdro na zips nielenže vyzerá moderne, ale tiež úhľadne uloží slúchadlá a kábel, keď sa nepoužívajú.

 • Presne vyladené reproduktory reprodukujú širokofrekvenčný rozsah

  Akusticky vyladené vodiče reproduktorov sú pozorne navrhnuté, aby reprodukovali najširší možný frekvenčný rozsah v akejkoľvek nahrávke, čím dodávajú najhlbšie najbohatšie basy a krištáľovo čisté výšky v každom počúvanom hudobnom diele

 • Dĺžka kábla vhodná pre mikrofón

  Dĺžka kábla týchto slúchadiel je navrhnutá na optimalizované zachytávanie zvuku z mikrofónu konektora vašej slúchadlovej súpravy. Zároveň optimalizuje celkovú dĺžku kábla týchto slúchadiel v kombinácii s konektorom slúchadlovej súpravy. Konektory slúchadlovej súpravy umožňujú používanie bežných slúchadiel (s mikrofónom a so štandardnou 3,5 mm zástrčkou) s mobilným telefónom. Často sú súčasťou balenia slúchadiel mobilného telefónu, no dajú sa zakúpiť aj samostatne. Konektory slúchadlovej súpravy Philips SHH1XXX sú dostupné pre väčšinu značiek mobilných telefónov. Tiež optimalizuje celkovú dĺžku kábla pre mobilný telefón.

 • Určené pre Nokia XpressMusic

  Tento produkt bol navrhnutý na používanie s telefónmi Nokia XpressMusic. Intenzívne testovanie s týmito telefónmi zaručí, že v spojení s týmto výrobkom od spoločnosti Philips maximálne využijete prednosti vášho telefónu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať