Súprava pre iPhone s diaľ.ovlád. a mik.

  Made for iPod

  Súprava pre iPhone s diaľ.ovlád. a mik.

  Očarujúco pohodlné

  Vďaka svojim mäkkým gélovým krytom reproduktorov a tvaru, ktorý dokonale zapadne do vášho ucha, sa z tejto slúchadlovej súpravy stane váš nerozlučný spoločník. A prostredníctvom integrovaného ovládania s mikrofónom máte ovládanie vždy po ruke bez toho, aby ste museli vyberať svoj iPhone.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Súprava pre iPhone s diaľ.ovlád. a mik.

Očarujúco pohodlné

pre iPhone

 • Diaľkové ovládanie v kábli s mikrofónom, hlasitosťou a ovládaním

  Chcete preskočiť skladbu? Upraviť hlasitosť? Prijať alebo odmietnuť hovor? Nahrať hlasovú poznámku? Diaľkové ovládanie obsahuje citlivý mikrofón aj ovládanie hlasitosti, funkcie na ovládanie hovoru a preskočenia na inú skladbu. Môžete ním tiež spustiť ovládanie pomocou hlasu. Prostredníctvom tejto slúchadlovej súpravy máte ovládanie vždy úplne pod kontrolou – bez potreby vyberania zariadenia iPhone alebo iPod či odblokovania jeho obrazovky.

 • Očarujúco pohodlné vďaka gélovému puzdru

  Tieto slúchadlá sú zabalené do gélového puzdra, aby vám priniesli neprekonateľný pocit pohodlia. Mäkučké puzdro sa jemne prispôsobí tvaru vášho vonkajšieho ucha a tieto slúchadlá sa stanú vašimi nerozlučnými spoločníkmi.

 • Presný zvuk

  Ergonomický dizajn prináša presný zvuk priamo do vašich uší. Dokonalé utesnenie odizoluje vonkajší hluk a zaručí ničím nerušený zvukový zážitok pri počúvaní hudby a telefónnych hovoroch.

 • Výnimočná izolácia hluku pre kvalitný zvuk pri nízkej hlasitosti

  Už viac nemusíte zvyšovať hlasitosť v hlučných prostrediach. Uhlová akustická rúrka a dokonale tesniace slúchadlá do uší výrazne obmedzia hluk v pozadí a zabezpečia rovnakú kvalitu zvuku aj pri nízkej hlasitosti a dlhšiu životnosť batérie.

 • Puzdro na prenášanie chráni slúchadlá, keď ich nepoužívate

  Toto puzdro predstavuje najvhodnejší spôsob, ako sa postarať o vaše slúchadlá a zabrániť zamotaniu kábla, keď sa nepoužívajú.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať