Slúchadlá s hlavovým oblúkom

  Slúchadlá s hlavovým oblúkom

  Výrazné basy, ostré výšky

  Slúchadlá SHL3200 poskytujú dostatočný výkon aj náročným DJ-om. 40 mm neodýmiové budiče ponúkajú dynamické basy, kým vymeniteľné náušníky s funkciou monitorovania možno otočiť o 165°. Vďaka výkonu 2000 mW nedochádza k skresleniu zvuku ani pri vysokej hlasitosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá s hlavovým oblúkom

DJ-ská funkcia odposluchu, Sivá SHL3200GY/10 Nájsť podobné výrobky

Výrazné basy, ostré výšky

s monitorovacím štýlom DJ-a

 • Náušníky s 165° otočením na monitorovanie a väčšiu flexibilitu

  Náušníky s 165° otočením na monitorovanie a väčšiu flexibilitu

  Pri navrhovaní náušníkov týchto slúchadiel sme mysleli na ich využívanie profesionálnymi DJ-mi. Preto ich možno otáčať o 165°, čo zabezpečí pohodlné počúvanie pomocou jedného náušníka pri mixovaní skladieb. Funkciu otočenia môžete využiť aj pri bežnom počúvaní, keď potrebujete na chvíľu venovať pozornosť niečomu inému.

 • Zloženie naplocho na jednoduché odkladanie na cestách

  Zloženie naplocho na jednoduché odkladanie na cestách

  Tieto slúchadlá s monitorovacím štýlom DJ-a sú navrhnuté na praktické prenosné použitie, preto ich možno poskladať a jednoducho prenášať či odložiť. Vďaka dômyselnému dizajnu a dôkladnému výberu komponentov, ako napríklad kvalitných závesov, možno so slúchadlami ľahko narábať. Slúchadlá SHL3100 možno zložiť naplocho, kým vyššie modely SHL3200 a 3300 môžete zložiť ešte do kompaktnejšieho tvaru.

 • 40 mm neodýmiové budiče pre výrazné basy

  40 mm neodýmiové budiče pre výrazné basy

  Neodýmiové budiče sa môžu pochváliť vynikajúcou frekvenčnou odozvou, ktorá zabezpečí ostré vysoké frekvencie a prirodzene mohutné a presné basy. Zvukový odstup je tiež neobyčajne výrazný, vďaka čomu budete každú notu počuť presne a v správnu chvíľu – pre profesionálny zvuk pri mixovaní zvukových stôp alebo podmanivý zážitok pri počúvaní obľúbených skladieb v pohybe.

 • Široký a ľahký hlavový oblúk z peny EVA pre pohodlné nosenie

  Široký a ľahký hlavový oblúk z peny EVA pre pohodlné nosenie

  Každý aspekt týchto slúchadiel zvyšuje vaše pohodlie – od ergonomického dizajnu, cez ľahkú konštrukciu, až po špičkové materiály. Dokonca aj pri dlhom používaní zabezpečia výborný komfort, vďaka čomu si hudbu naplno vychutnáte.

 • Systém so zatvorenou zadnou stranou izoluje okolitý hluk

  Systém so zatvorenou zadnou stranou izoluje okolitý hluk
 • Nastaviteľné náušníky a hlavový oblúk pre dokonalé prispôsobenie tvaru hlavy

  Nastaviteľné náušníky a hlavový oblúk pre dokonalé prispôsobenie tvaru hlavy
 • Priedušné vankúšiky na uši pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní

  Priedušné vankúšiky na uši pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní
 • Vymeniteľné náušníky na prispôsobenie podľa vášho vkusu

  Vymeniteľné náušníky na prispôsobenie podľa vášho vkusu
 • Môžete počúvať hudbu v slúchadlách v štýle DJ-a i to, čo sa deje okolo

  Obojstranné slúchadlo umožňuje počúvanie jedným uchom

 • 1,2-metrový kábel pre neobmedzený pôžitok z hudby v pohybe

  1,2-metrový kábel umožňuje nádejným DJ-om vyniesť svoje zariadenie aj von. Teraz môžete mixovať hudbu a organizovať párty kdekoľvek chcete.

 • Zaručená odolnosť testovaná počas 8000 ohybov kábla

  Tieto slúchadlá sú navrhnuté na odolnosť a vysoký výkon a prinesú vám hudobné zážitky, ktoré vás určite nesklamú. Pri vývoji káblov sme sa sústredili na odolnosť voči silnému ťahu a opakovanému ohýbaniu a testovali sme ich pri podmienkach, ktoré prekračujú podmienky bežného používania. Preto všetky káble podstupujú dôkladné testy, pri ktorých sú ohýbané až 8000 krát.

 • Vysoký výkon 2000 mW: žiadne skreslenie ani pri vysokej hlasitosti

  Vysoký výkon znamená skvelý zvuk – bez ohľadu na hlasitosť, bez ohľadu na zdroj. Počúvajte všetky svoje skladby z prehrávačov MP3, smartfónov, domácich zvukových zariadení alebo mixážnych pultov. Dokonca aj pri vysokej hlasitosti alebo silnom zvukovom vstupe bude výsledný zvuk čistý a bez skreslenia.

 • Mäkké vankúšiky s priemerom 85 mm pre dlhotrvajúce pohodlie

  Ponorte sa do skvelého zvuku, nech ste kdekoľvek. Mäkké vankúšiky s priemerom 85 mm dokonale izolujú vaše uši pred okolitým hlukom a zvýraznia basové tóny. Či už mixujete skladby na hlučnej párty, alebo si jednoducho vychutnávate obľúbené piesne na ceste do školy či práce, vankúšiky na uši zabezpečia ten najlepší hudobný zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať