Slúchadlá

  Slúchadlá

  Hlboké basy, presne vykreslený zvuk

  Slúchadlá SHL3300 sú navrhnuté na nekompromisnú produkciu kvalitného zvuku – obsahujú 40 mm neodýmiové budiče a majú výkon 2200 mW, vďaka čomu zabezpečia presne vykreslené basy a zvuk bez skreslenia. Náušníky s funkciou monitorovania možno otočiť o 165° a po uvoľnení sa automatický vrátia do pôvodnej polohy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá

DJ-ská funkcia odposluchu, Čierna SHL3300/00 Nájsť podobné výrobky

Hlboké basy, presne vykreslený zvuk

S monitorovacím štýlom DJ-a

 • 1,5 m točený kábel pre mimoriadnu ohybnosť a odolnosť

  1,5 m točený kábel pre mimoriadnu ohybnosť a odolnosť

  Vychutnajte si väčšiu slobodu pohybu vďaka 1,5 m točenému káblu. Špirálovité zatočenie znižuje namáhanie častí pri ťahaní kábla a súčasne zabezpečí dostatočnú dĺžku bez rizika jeho zamotania.

 • Kompaktná skladateľná konštrukcia na jednoduché odkladanie na cestách

  Kompaktná skladateľná konštrukcia na jednoduché odkladanie na cestách

  Tieto slúchadlá s monitorovacím štýlom DJ-a sú navrhnuté na praktické prenosné použitie, preto ich možno poskladať a jednoducho prenášať či odložiť. Vďaka dômyselnému dizajnu a dôkladnému výberu komponentov, ako napríklad kvalitných závesov, možno so slúchadlami ľahko narábať. Slúchadlá SHL3100 možno zložiť naplocho, kým vyššie modely SHL3200 a 3300 môžete zložiť ešte do kompaktnejšieho tvaru.

 • Náušníky s 165° otočením na monitorovanie a väčšiu flexibilitu

  Náušníky s 165° otočením na monitorovanie a väčšiu flexibilitu

  Pri navrhovaní náušníkov týchto slúchadiel sme mysleli na ich využívanie profesionálnymi DJ-mi. Preto ich možno otáčať o 165°, čo zabezpečí pohodlné počúvanie pomocou jedného náušníka pri mixovaní skladieb. Funkciu otočenia môžete využiť aj pri bežnom počúvaní, keď potrebujete na chvíľu venovať pozornosť niečomu inému.

 • 40 mm neodýmiové budiče pre hlboké a presné basy

  40 mm neodýmiové budiče pre hlboké a presné basy

  Neodýmiové budiče sa môžu pochváliť vynikajúcou frekvenčnou odozvou, ktorá zabezpečí ostré vysoké frekvencie a prirodzene mohutné a presné basy. Zvukový odstup je tiež neobyčajne výrazný, vďaka čomu budete každú notu počuť presne a v správnu chvíľu – pre profesionálny zvuk pri mixovaní zvukových stôp alebo podmanivý zážitok pri počúvaní obľúbených skladieb v pohybe.

 • Mäkké vankúšiky s priemerom 95 mm pre dlhotrvajúce pohodlie

  Mäkké vankúšiky s priemerom 95 mm pre dlhotrvajúce pohodlie

  Ponorte sa do skvelého zvuku, nech ste kdekoľvek. Mäkké vankúšiky s priemerom 95 mm dokonale izolujú vaše uši pred okolitým hlukom a zvýraznia basové tóny. Či už mixujete skladby na hlučnej párty, alebo si jednoducho vychutnávate obľúbené piesne na ceste do školy či práce, vankúšiky na uši zabezpečia ten najlepší hudobný zážitok.

 • Široký a ľahký hlavový oblúk z peny EVA pre pohodlné nosenie

  Široký a ľahký hlavový oblúk z peny EVA pre pohodlné nosenie

  Každý aspekt týchto slúchadiel zvyšuje vaše pohodlie – od ergonomického dizajnu, cez ľahkú konštrukciu, až po špičkové materiály. Dokonca aj pri dlhom používaní zabezpečia výborný komfort, vďaka čomu si hudbu naplno vychutnáte.

 • Systém so zatvorenou zadnou stranou izoluje okolitý hluk

  Systém so zatvorenou zadnou stranou izoluje okolitý hluk
 • DJ monitorovací štýl jedného slúchadla na odposluch alebo dokonalú izoláciu

  DJ monitorovací štýl jedného slúchadla na odposluch alebo dokonalú izoláciu
 • Nastaviteľné náušníky a hlavový oblúk pre dokonalé prispôsobenie tvaru hlavy

  Nastaviteľné náušníky a hlavový oblúk pre dokonalé prispôsobenie tvaru hlavy
 • Zaručená odolnosť testovaná počas 8000 ohybov kábla

  Tieto slúchadlá sú navrhnuté na odolnosť a vysoký výkon a prinesú vám hudobné zážitky, ktoré vás určite nesklamú. Pri vývoji káblov sme sa sústredili na odolnosť voči silnému ťahu a opakovanému ohýbaniu a testovali sme ich pri podmienkach, ktoré prekračujú podmienky bežného používania. Preto všetky káble podstupujú dôkladné testy, pri ktorých sú ohýbané až 8000 krát.

 • Vysoký výkon 2200 mW: žiadne skreslenie ani pri vysokej hlasitosti

  Vysoký výkon znamená skvelý zvuk – bez ohľadu na hlasitosť, bez ohľadu na zdroj. Počúvajte všetky svoje skladby z prehrávačov MP3, smartfónov, domácich zvukových zariadení alebo mixážnych pultov. Dokonca aj pri vysokej hlasitosti alebo silnom zvukovom vstupe bude výsledný zvuk čistý a bez skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať