Slúchadlá s mikrofónom

  Slúchadlá s mikrofónom

  Hlboké a dynamické basy

  Slúchadlá CitiScape Shibuya SHL5205PK/10 získali svoju kultovú povesť vďaka inšpirácii japonskou pop kultúrou a svojej jednoduchej elegancii. Hlavový oblúk spolu s izolačnými vankúšikmi, ktoré sa prispôsobia každému uchu, zabezpečia dokonalé pohodlie, aby ste sa mohli úplne ponoriť do zvuku s neprekonateľnými basmi. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá s mikrofónom

40 mm budiče/zatvorená zadná strana, Na uši, Mäkká výstelka na vnútornej strane, Jednostranný plochý kábel SHL5205PK/10 Nájsť podobné výrobky

Hlboké a dynamické basy

vďaka náušníkom izolujúcim zvuk

 • Výkonné 40 mm budiče poskytujú hlboké dynamické basy

  Výkonné 40 mm budiče poskytujú hlboké dynamické basy

  Precíťte rytmus svojej hudby so slúchadlami, ktoré majú tú správnu silu vďaka výkonným 40 mm budičom vytvárajúcim hlboké a dynamické basy. Vďaka bohatým skúsenostiam spoločnosti Philips s vytváraním vynikajúcich zvukových zariadení si môžete byť istí, že vaše slúchadlá CitiScape vám prinesú živý a podmanivý zvukový zážitok, nech ste kdekoľvek.

 • Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Konečne sa môžete rozlúčiť s večným bojom so zauzlenými a zamotanými káblami pri vyberaní z tašky. Plochý 1,2 m kábel proti zauzleniu vašich slúchadiel CitiScape zostane bez slučiek a uzlíkov – a to vždy. Teraz sa už môžete naozaj sústrediť len na to podstatné – na príjemné počúvanie hudby kdekoľvek.

 • Mäkký a priedušný hlavový oblúk pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní

  Mäkký a priedušný hlavový oblúk pre dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní

  Perforovaný mäkký a ľahký hlavový oblúk zabezpečí odvetrávanie nadmerného tepla pri nosení slúchadiel CitiScape.

 • Vankúšiky z mäkkej peny pre hudobné zážitky v dokonalom pohodlí

  Vankúšiky z mäkkej peny pre hudobné zážitky v dokonalom pohodlí

  Mimoriadne mäkké a elastické vankúšiky pohodlne a bezpečne objímajú kontúry vašich uší pre bezchybné spojenie. Sú navrhnuté tak, aby dokonale sadli na akýkoľvek tvar hlavy, a zároveň vám umožnia ponoriť sa na dlhé hodiny do sveta hudobných zážitkov. V skutočnosti sú také pohodlné, že sa vám môže stať, že na ne úplne zabudnete.

 • Izolačné vankúšiky priliehajúce na uši na potlačenie hluku mesta

  Izolačné vankúšiky priliehajúce na uši na potlačenie hluku mesta

  Oddajte sa rytmu svojho mesta – ale nie jeho hluku – vďaka izolačným vankúšikom priliehajúcim na uši. Tieto neuveriteľne mäkké vankúšiky uzavrú slúchadlá na vašich ušiach a zabezpečia pohodlie aj pri dlhšom nosení. Budete môcť jasne rozpoznávať a vychutnávať si zvukové detaily svojej obľúbenej hudby.

 • Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Súčasťou vašich slúchadiel CitiScape je aj vstavaný mikrofón, vďaka ktorému môžete jednoducho prepínať medzi počúvaním hudby a telefónnymi hovormi. Preto je úplne jednoduché zostať v spojení so svojou obľúbenou hudbou, ale aj s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať