Slúchadlá s hlavovým oblúkom CitiScape

  Slúchadlá s hlavovým oblúkom CitiScape

  Ponorte sa do čistého a prirodzeného zvuku

  Slúchadlá CitiScape Downtown inšpirované elegantným mestským dizajnom obsahujú prvky z džínsoviny, ktoré podčiarknu váš štýl ulice. Funkcia MusicSeal a pohodlné vankúšiky izolujúce zvuk navyše zabezpečia, že vaša obľúbená hudba bude skutočne len vaša. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá s hlavovým oblúkom CitiScape

Downtown, Na uši, Zelená SHL5605GN/10 Nájsť podobné výrobky

Ponorte sa do čistého a prirodzeného zvuku

s technológiou MusicSeal, vďaka ktorej zostane vaša hudba naozaj len vaša

 • Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Súčasťou vašich slúchadiel CitiScape je aj vstavaný mikrofón, vďaka ktorému môžete jednoducho prepínať medzi počúvaním hudby a telefónnymi hovormi. Preto je úplne jednoduché zostať v spojení so svojou obľúbenou hudbou, ale aj s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

 • Jemne vyladené 40 mm budiče pre čistý a prirodzený zvuk

  Jemne vyladené 40 mm budiče pre čistý a prirodzený zvuk

  Ponorte sa do krištáľovo čistého a prirodzene teplého zvuku vďaka jemne vyladeným 40 mm budičom. Na základe bohatých skúseností spoločnosti Philips s vytváraním vynikajúcich zvukových zariadení sú slúchadlá CitiScape dôkladne navrhnuté tak, aby reprodukovali čistý, no detailný prirodzený zvuk pre skutočne podmanivý hudobný zážitok, ktorý si môžete vychutnať kdekoľvek.

 • Vďaka technológii MusicSeal zostane vaša hudba len vaša

  Vďaka technológii MusicSeal zostane vaša hudba len vaša

  Či už počúvate zúrivé gitarové rify funk-metalovej kapely, alebo spevavý soprán opernej divy, technológia MusicSeal zaistí, že vaša hudba zostane skutočne len vaša. Vďaka dvojvrstvovým stenám slúchadiel a tesným spojom medzi vankúšikmi a puzdrom slúchadiel uchová táto inovatívna technológia každý tón iba pre vás. Súčasne do vašich uší neprenikne hluk okolia, ktorý by mohol narušiť váš hudobný zážitok.

 • Vďaka vankúšikom z pamäťovej peny nič nepreruší váš hudobný zážitok

  Vďaka vankúšikom z pamäťovej peny nič nepreruší váš hudobný zážitok

  Mimoriadne mäkké a elastické vankúšiky týchto slúchadiel Philips z pamäťovej peny pohodlne a bezpečne objímajú kontúry vašich uší pre bezchybné spojenie. Sú navrhnuté tak, aby dokonale sadli na akýkoľvek tvar hlavy, a zároveň vám umožnia ponoriť sa na dlhé hodiny do sveta hudobných zážitkov. V skutočnosti sú také pohodlné, že sa vám môže stať, že na ne úplne zabudnete.

 • Módny a nadčasový mäkký hlavový oblúk z džínsoviny pre štýlové pohodlie

  Módny a nadčasový mäkký hlavový oblúk z džínsoviny pre štýlové pohodlie
 • Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Konečne sa môžete rozlúčiť s večným bojom so zauzlenými a zamotanými káblami pri vyberaní z tašky. Plochý 1,2 m kábel proti zauzleniu vašich slúchadiel CitiScape zostane bez slučiek a uzlíkov – a to vždy. Teraz sa už môžete naozaj sústrediť len na to podstatné – na príjemné počúvanie hudby kdekoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať