Slúchadlá s mikrofónom

  Slúchadlá s mikrofónom

  Ponorte sa do veľmi verného zvuku

  Retro slúchadlá CitiScape Uptown SHL5905GY/10 inšpirované mestským životom vám umožnia naplno sa ponoriť do verného zvuku pomocou technológie MusicSeal, vďaka ktorej bude každý tón skutočne iba váš. Náušníky z pamäťovej peny a jemne prešívaný hlavový oblúk zaistia, že vám slúchadlá dokonale sadnú a poskytnú úplné pohodlie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá s mikrofónom

40 mm budiče/zatvorená zadná strana, Na uši, Vankúšiky z pamäťovej peny, Jednostranný plochý kábel SHL5905GY/10 Nájsť podobné výrobky

Ponorte sa do veľmi verného zvuku

s technológiou MusicSeal, vďaka ktorej zostane vaša hudba naozaj len vaša

 • Vstavaný mikrofón a ovládanie hlasitosti na uskutočňovanie hovorov

  Vstavaný mikrofón a ovládanie hlasitosti na uskutočňovanie hovorov

  Súčasťou vašich slúchadiel CitiScape je aj vstavaný mikrofón a ovládanie hlasitosti, vďaka ktorým môžete jednoducho prepínať medzi počúvaním hudby a telefónnymi hovormi. Preto je úplne jednoduché zostať v spojení so svojou obľúbenou hudbou, ale aj s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

 • Jemne vyladené 40 mm prémiové budiče pre presný zvuk

  Jemne vyladené 40 mm prémiové budiče pre presný zvuk

  Ponorte sa do krištáľovo čistého zvuku s bohatými detailmi, ktorý vytvárajú jemne vyladené 40 mm budiče špičkovej kvality. Slúchadlá CitiScape vychádzajú z bohatých skúseností spoločnosti Philips s vytváraním skvelých zvukových zariadení a sú dôkladne navrhnuté tak, aby reprodukovali presný zvuk pre skutočne podmaňujúci hudobný zážitok, ktorý si môžete vychutnať kdekoľvek.

 • Vďaka technológii MusicSeal zostane vaša hudba len vaša

  Vďaka technológii MusicSeal zostane vaša hudba len vaša

  Či už počúvate zúrivé gitarové rify funk-metalovej kapely, alebo spevavý soprán opernej divy, technológia MusicSeal zaistí, že vaša hudba zostane skutočne len vaša. Vďaka dvojvrstvovým stenám slúchadiel a tesným spojom medzi vankúšikmi a puzdrom slúchadiel uchová táto inovatívna technológia každý tón iba pre vás. Súčasne do vašich uší neprenikne hluk okolia, ktorý by mohol narušiť váš hudobný zážitok.

 • Izolačné vankúšiky zakrývajúce celé ucho na potlačenie hluku mesta

  Izolačné vankúšiky zakrývajúce celé ucho na potlačenie hluku mesta

  Oddajte sa rytmu svojho mesta – ale nie jeho hluku – vďaka izolačným vankúšikom zakrývajúcim celé ucho. Tieto neuveriteľne mäkké vankúšiky uzavrú slúchadlá na vašich ušiach a zaistia dokonalú izoláciu. Budete môcť jasne rozpoznávať a vychutnávať si zvukové detaily svojej obľúbenej hudby. Tieto slúchadlá CitiScape sú navrhnuté na zmiernenie tlaku na vaše uši, preto ich budete môcť nosiť dlhý čas skutočne pohodlne.

 • Vďaka vankúšikom z pamäťovej peny nič nepreruší váš hudobný zážitok

  Vďaka vankúšikom z pamäťovej peny nič nepreruší váš hudobný zážitok

  Mimoriadne mäkké a elastické vankúšiky týchto slúchadiel Philips z pamäťovej peny pohodlne a bezpečne objímajú kontúry vašich uší pre bezchybné spojenie. Sú navrhnuté tak, aby dokonale sadli na akýkoľvek tvar hlavy, a zároveň vám umožnia ponoriť sa na dlhé hodiny do sveta hudobných zážitkov. V skutočnosti sú také pohodlné, že sa vám môže stať, že na ne úplne zabudnete.

 • Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Plochý 1,2 m kábel proti zamotaniu – už nikdy žiadne slučky ani uzlíky

  Konečne sa môžete rozlúčiť s večným bojom so zauzlenými a zamotanými káblami pri vyberaní z tašky. Plochý 1,2 m kábel proti zauzleniu vašich slúchadiel CitiScape zostane bez slučiek a uzlíkov – a to vždy. Teraz sa už môžete naozaj sústrediť len na to podstatné – na príjemné počúvanie hudby kdekoľvek.

 • Prešívaný hlavový oblúk naplnený vzduchom pre dlhotrvajúce pohodlie na cestách

  Prešívaný hlavový oblúk naplnený vzduchom pre dlhotrvajúce pohodlie na cestách
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať