Slúchadlá s rušením hluku

  Slúchadlá s rušením hluku

  O 75% nižší externý hluk

  Zablokujte rušivý hluk v pozadí a vychutnávajte si hudbu v pokoji - s týmito slúchadlami so šnúrkou na krk, ktoré aktívne potláčajú hluk v pozadí až o 75%. Ideálne pre používanie v lietadlách a vlakoch

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

O 75% nižší externý hluk

Aktívne potláčanie hluku

 • Kompaktná elektronika na 75% potláča neželaný externý šum

  Inteligentná technológia na potláčanie šumu zlepšuje potešenie z počúvania pri nižších úrovniach hlasitosti v hlučnom prostredí. Zvlášť je účinná pri odstraňovaní nízkych frekvencií, ako je hluk prúdového motora, takže si môžete vychutnávať jemnú hudbu počas letu, vo vlaku a na podobných miestach bez počúvania rušivého hukotu v pozadí. Táto technológia v skutočnosti vytvára rovnakú ale opačnú vlnovú krivku ako má neželaný hluk, čím ho účinne vyruší.

 • Mäkké ušné vankúšiky zabezpečujú dokonalé tesnenie pre dokonalý zvuk

  Ušné podušky sú veľmi mäkké a uzatvárajú slúchadlá okolo uší, čím vytvárajú dokonalé tesnenie a dokonalý zvuk. Keďže pôsobia na uši minimálnym tlakom, môžete tieto slúchadlá používať aj dlhšiu dobu.

 • 3 spôsoby nastavenia pre osobný komfort

  3 spôsoby nastavenia vďaka flexibilnému kĺbu umožňujúcemu otáčanie o 360 stupňov spolu s 3-polohovým gumeným háčikom a šnúrkou na krk vám poskytnú dokonalý komfort pre hodiny počúvania.

 • Flexibilné gumené háčiky do uší pre komfortnú a bezpečnú priľnavosť

  Gumené háčiky na uši zaisťujú pevné uchytenie pre bezpečné a komfortné uchytenie, vďaka čomu zostanú slúchadlá na svojom mieste počas hodín počúvania. Ideálne pre aktívne používanie.

 • Tenké ľahké ovládanie pre nastavenie výkonu a hlasitosti

  Tenká ovládacia jednotka sa nachádza na kábli slúchadla, vďaka čomu zaisťuje pohodlné nastavenie hlasitosti a ovládanie zapínania/vypínania pre funkciu potlačenia šumu. Jasný indikátor napájania vás tiež upozorní, aby ste produkt v prípade nepoužívania vypli, čím sa zaistí predĺžená životnosť batérie.

 • 1,2 m kábel je ideálny na použitie vonku

  Ideálna dĺžka kábla umožňuje umiestniť audio zariadenie na želané miesto.

 • Jednostranný kábel bráni zamotaniu kábla a zvyšuje pohodlie

  Kábel je zvyčajne pripojený len ne jednej strane, čo značne znižuje riziko zamotania a uľahčuje jeho navíjanie.

 • Adaptér pre pripojenie k zábavnému systému v lietadle

  Používajte slúchadlá počas letu. Adaptér umožňuje pripojenie stereo konektora slúchadiel na dva štandardné mono konektory.

 • 3,5 - 6,35 mm adaptér pripája všetky typy audio zariadení

  Tento adaptér umožňuje použitie slúchadiel na zariadeniach s 3,5 alebo 6,35 mm konektormi - to vám dáva širšiu možnosť výberu audio zariadení.

 • Batérie sú pribalené, takže výrobok môžete hneď používať

  Nemusíte kupovať žiadne batérie. Vložte pribalené batérie a môžete začať.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať