Slúchadlá do uší s potláčaním hluku

  Slúchadlá do uší s potláčaním hluku

  O 90 % nižší vonkajší hluk

  Utíšte svet a stlmte motor lietadla alebo vlaku pri cestovaní s týmito novými slúchadlami pre váš iPod, ktoré potlačia vonkajší hluk o 90 %. Ich malá veľkosť uľahčuje prenášanie a nabíjajú sa priamo z prehrávača iPod bez potreby použitia externej batérie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá do uší s potláčaním hluku

Ovládanie hlasitosti a skladieb iPodu SHN6000/10 Nájsť podobné výrobky

O 90 % nižší vonkajší hluk

Aktívne potláčanie hluku pre iPod

 • 3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  Vďaka výberu 3 zameniteľných náušníkov, od malých až po veľké, vždy nájdete pár, vďaka ktorému tieto slúchadlá Philips vynikajúco zapadnú do vášho ucha.

 • O 90 % nižší vonkajší hluk

  Inteligentná technológia na potláčanie hluku a nasmerovaný akustický dizajn zlepšujú potešenie z počúvania pri nižších úrovniach hlasitosti v hlučnom prostredí. Sú obzvlášť účinné pri odstraňovaní nízkych frekvencií, ako je hluk prúdového motora, takže si môžete vychutnávať jemnú hudbu počas letu aj vo vlaku.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Ergonomicky nasmerovaný akustický dizajn zaisťuje prirodzené uchytenie

  Nasmerovaný akustický dizajn, odvodený z detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha, prispôsobuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha individuálnym tvarom zvukovodu. Prirodzene vám zapadne do uší.

 • Napájané priamo z prehrávača iPod

  Nemusíte nosiť náhradné balenie batérií. Pre extra pohodlie sú tieto slúchadlá s potláčaním hluku navrhnuté tak, aby sa napájali priamo z vášho prehrávača iPod.

 • Ovládanie prehrávača iPod na dosah prstov

  Pomocou ovládača na kábli môžete jednoducho zvyšovať alebo znižovať hlasitosť, preskočiť na predchádzajúcu či nasledujúcu skladbu, Presúvať rýchlo dopredu alebo dozadu a spustiť a pozastaviť prehrávanie na prehrávači iPod. Umožňuje ovládanie jednou rukou a prináša jedinečný používateľský zážitok.

 • Presne vyladené reproduktory pre každý detailný a dynamický zvuk

  Akustika slúchadiel má presnú konštrukciu podľa zvukového profilu zvukového systému v lietadle a dokáže reprodukovať každý, aj ten najmenší detail a ten najširší dynamický rozsah.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať