Slúchadlá s potláčaním hluku

  Slúchadlá s potláčaním hluku

  O 85% nižší externý hluk

  Zablokujte rušivý hluk v pozadí a vychutnávajte si hudbu v pokoji - s týmito slúchadlami prémiového rozsahu, ktoré aktívne potláčajú hluk v pozadí až o 85%. Ideálne pre používanie v lietadlách a vlakoch

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

O 85% nižší externý hluk

Aktívne potláčanie hluku

 • Dômyselná elektronika potláča neželaný hluk o 85 %

  Inteligentná technológia na potláčanie šumu zlepšuje potešenie z počúvania pri nižších úrovniach hlasitosti v hlučnom prostredí. Zvlášť je účinná pri odstraňovaní nízkych frekvencií, ako je hluk prúdového motora, takže si môžete vychutnávať jemnú hudbu počas letu, vo vlaku a na podobných miestach bez počúvania rušivého hukotu v pozadí. Táto technológia v skutočnosti vytvára rovnakú ale opačnú vlnovú krivku ako má neželaný hluk, čím ho účinne vyruší.

 • Tlačidlo stlmenia umožňuje rozhovory bez skladania slúchadiel z hlavy

  Tlačidlo stlmenia umožňuje pozastaviť funkciu potláčania hluku a signál vstupu audio, čím poskytuje možnosť krátkeho rozhovoru bez potreby skladania slúchadiel z hlavy.

 • Mäkké ušné vankúšiky zabezpečujú dokonalé tesnenie pre dokonalý zvuk

  Ušné podušky sú veľmi mäkké a uzatvárajú slúchadlá okolo uší, čím vytvárajú dokonalé tesnenie a dokonalý zvuk. Keďže pôsobia na uši minimálnym tlakom, môžete tieto slúchadlá používať aj dlhšiu dobu.

 • Prémiová kvalita zvuku z neodýmiových budičov

  Očakávate a zaslúžite si ten najlepší zvukový výkon - budiče reproduktorov používané v týchto slúchadlách využívajú tie najlepšie deodýmiové magnety a spĺňajú tieto očakávania a neustále zabezpečujú nezabudnuteľný zážitok.

 • Veľmi mäkké ušné vankúšiky pre hodiny plné pohodlia

  Ušné podušky sú veľmi mäkké a uzatvárajú slúchadlá okolo uší, čím vytvárajú skvelý zvuk. Keďže pôsobia na uši minimálnym tlakom, môžete tieto slúchadlá používať aj dlhšiu dobu.

 • Ľahko nastaviteľný hlavový most zaručuje optimálne prispôsobenie a komfort

  Ľahko nastaviteľný mechanizmus poskytuje pohodlné, presne prispôsobivé zvukové tesnenie medzi vankúšikom do ucha a uchom, čo zabezpečuje optimálny výkon.

 • Jednostranný odpájateľný kábel pre vyššie pohodlie

  Odpájateľný kábel sa jednak pohodlne uchováva, aj jednoducho používa. Pred spaním ho jednoducho odpojte a môžete sa voľne pohybovať.

 • Puzdro na prenášanie chráni slúchadlá, keď ich nepoužívate

  Toto puzdro predstavuje najvhodnejší spôsob, ako sa postarať o vaše slúchadlá a zabrániť zamotaniu kábla, keď sa nepoužívajú.

 • Adaptér pre pripojenie k zábavnému systému v lietadle

  Používajte slúchadlá počas letu. Adaptér umožňuje pripojenie stereo konektora slúchadiel na dva štandardné mono konektory.

 • 3,5 - 6,35 mm adaptér pripája všetky typy audio zariadení

  Tento adaptér umožňuje použitie slúchadiel na zariadeniach s 3,5 alebo 6,35 mm konektormi - to vám dáva širšiu možnosť výberu audio zariadení.

 • Batérie sú pribalené, takže výrobok môžete hneď používať

  Nemusíte kupovať žiadne batérie. Vložte pribalené batérie a môžete začať.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať