O'Neill

O'Neill

Slúchadlá CONSTRUCT s hlavovým oblúkom

  O'Neill

  Slúchadlá CONSTRUCT s hlavovým oblúkom

  Špičkový zvuk

  Izolačné vankúšiky zablokujú rušivý hluk, takže 40 mm neodýmiové budiče vás úplne vytrhnú z hluku mesta do sveta hudby. Vďaka ultra flexibilnému hlavovému oblúku TR90, zosilneným hliníkovým ušným častiam a rýchlo uvoľniteľným káblom slúchadlá Construct znesú takmer čokoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

O'Neill Slúchadlá CONSTRUCT s hlavovým oblúkom

O'Neill, Na uši, Čierne a červené SHO7205BK/10 Nájsť podobné výrobky

Špičkový zvuk

Bezkonkurenčný zvuk, výrazné basy

 • Dynamické 40 mm neodýmiové budiče vytvárajú ostrý zvuk a hlboké basy

  Nechajte sa unášať kvalitným zvukom skladieb, ktorý prinášajú dynamické 40 mm neodýmiové budiče. Krištáľovo čistý zvuk a nadupané basy.

 • Rýchlo prepnite z hudby na hovory pomocou vstavaného mikrofónu a diaľkového ovládania

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi jednoduchým potiahnutím prsta vďaka zabudovanému mikrofónu a diaľkovému ovládaniu. Zostaňte v kontakte so svojou hudbou – a s ľuďmi, na ktorých vám záleží – teraz je to naozaj jednoduché.

 • Super rozťahovateľný hlavový oblúk z TR90 zaručuje vyššiu odolnosť

  Ohýbajte a naťahujte hlavový oblúk ako len chcete, stále dokonale sadne. Je totiž vyrobený z mimoriadne odolného materiálu TR90, vďaka čomu dokáže odolať neuveriteľnému počtu ohnutí, a stále sa vráti späť do pôvodného tvaru a uchová pôvodné pohodlie, ktoré slúchadlá poskytujú.

 • Ponorte sa do rytmu s izolačnými vankúšikmi priliehajúcimi na uši

  Oddajte sa rytmu svojho mesta – ale nie jeho hluku – vďaka izolačným vankúšikom priliehajúcim na uši. Vychutnajte si dlhotrvajúce pohodlie, ktoré poskytujú, ako aj každý zvukový detail vašich obľúbených skladieb.

 • Kábel s rýchlym uvoľnením chráni pred roztrhnutím

  Už sa nemusíte báť, že sa kábel niekde zachytí. Systém uvoľnenia kábla, inšpirovaný najmodernejším lyžiarskym viazaním, sa v prípade zachytenia okamžite odpojí od hlavového oblúka. Jednoducho ho znova pripojíte a hudba bude znieť ďalej.

 • Vankúšiky na uši z mimoriadne mäkkej kože pre dlhé pohodlie pri nosení

  Vankúšiky na uši z mimoriadne mäkkej kože príjemne a bezpečne obopínajú obrysy vašich uší a vytvárajú dokonalú izoláciu, ktorá je však taká pohodlná, že čoskoro na slúchadlá možno úplne zabudnete.

 • Pevný kábel zabraňujúci zamotaniu potiahnutý tkaninou s konektormi v tvare písmena L

  Nedajte sa spútať otravnými zamotanými káblami. Tento odolný kábel potiahnutý tkaninou proti zamotaniu a vybavený zosilnenými konektormi vydrží všetko, čomu ho váš aktívny životný štýl vystaví.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať