O'Neill

O'Neill

Slúchadlá THE STRETCH s oblúkom a mikrofónom

  O'Neill

  Slúchadlá THE STRETCH s oblúkom a mikrofónom

  Vyladené pre hlboké basy

  Jemné izolačné vankúšiky neprepúšťajú hudbu, takže si môžete naplno vychutnávať všetky výšky aj basy počas vašej úžasnej jazdy po zvukových vlnách. Flexibilný hlavový oblúk TR90 je navrhnutý tak, aby vydržal aj podmienky, ktorých sa iné slúchadlá boja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

O'Neill Slúchadlá THE STRETCH s oblúkom a mikrofónom

40 mm budiče/zatvorená zadná strana, Na uši SHO9565WT/10 Nájsť podobné výrobky

Vyladené pre hlboké basy

Flexibilná konštrukcia

 • Dynamické 40 mm neodýmiové budiče vytvárajú hlboké dynamické basy

  Nechajte sa unášať kvalitným zvukom skladieb, ktorý prinášajú dynamické 40 mm neodýmiové budiče. Krištáľovo čistý zvuk a nadupané basy.

 • Rýchlo prepnite z hudby na hovory pomocou vstavaného mikrofónu a diaľkového ovládania

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi jednoduchým potiahnutím prsta vďaka zabudovanému mikrofónu a diaľkovému ovládaniu. Zostaňte v kontakte so svojou hudbou – a s ľuďmi, na ktorých vám záleží – teraz je to naozaj jednoduché.

 • Konektor v tvare písmena L zvyšuje odolnosť a životnosť kábla

  Vychutnajte si hudbu dlhšie so zosilneným konektorom kábla v tvare písmena L, vďaka ktorému sú tieto slúchadlá odolnejšie a trvácnejšie.

 • Ponorte sa do rytmu s izolačnými vankúšikmi zakrývajúcimi uši

  Oddajte sa rytmu svojho mesta – ale nie jeho hluku – vďaka izolačným vankúšikom zakrývajúcim uši. Vychutnajte si dlhotrvajúce pohodlie, ktoré poskytujú, ako aj každý zvukový detail vašich obľúbených skladieb.

 • Kábel s rýchlym uvoľnením chráni pred roztrhnutím

  Už sa nemusíte báť, že sa kábel niekde zachytí. Systém uvoľnenia kábla, inšpirovaný najmodernejším lyžiarskym viazaním, sa v prípade zachytenia okamžite odpojí od hlavového oblúka. Jednoducho ho znova pripojíte a hudba bude znieť ďalej.

 • Samonastaviteľný vnútorný hlavový oblúk rozloží tlak aj teplo

  Zostaňte v pohodlí bez pocitu prehrievania s týmto dôvtipne navrhnutým, flexibilným a ľahkým vnútorným oblúkom. Slúchadlá zostanú pohodlne na mieste bez ohľadu na to, ako dlho ich používate.

 • Vankúšiky na uši z mimoriadne mäkkej kože pre dlhé pohodlie pri nosení

  Vankúšiky na uši z mimoriadne mäkkej kože príjemne a bezpečne obopínajú obrysy vašich uší a vytvárajú dokonalú izoláciu, ktorá je však taká pohodlná, že čoskoro na slúchadlá možno úplne zabudnete.

 • Super ohybný a odolný hlavový oblúk z TR55

  Ohýbajte, naťahujte a krúťte hlavový oblúk, no nezlomí sa. Tieto slúchadlá sú vyrobené z vysoko kvalitného a mimoriadne ohybného nylonového polyméru TR55, preto sú extrémne odolné, flexibilné a udržia s vami krok, nech s nimi robíte čokoľvek.

 • Extrémne odolný kábel potiahnutý tkaninou proti zamotaniu

  Nedajte sa spútať otravnými zamotanými káblami. Tento odolný kábel potiahnutý tkaninou proti zamotaniu vydrží všetko, čomu ho váš aktívny životný štýl vystaví.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať