ActionFit

Športové slúchadlá so svorkou na ucho

  ActionFit

  Športové slúchadlá so svorkou na ucho

  Naladené na šport

  Ľahučké a vodeodolné slúchadlá SHQ3200 s nastaviteľným háčikom na ucho vám umožnia sústrediť sa na akúkoľvek športovú činnosť bez straty motivácie. Nebyť toho úchvatného zvuku, ktorý vás poháňa, ani by ste nevedeli, že ich máte nasadené. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

ActionFit Športové slúchadlá so svorkou na ucho

ActionFit, Svorka na ucho, Biela SHQ3200WT/10 Nájsť podobné výrobky

Naladené na šport

S nastaviteľným háčikom na uši pre bezpečné uchytenie

 • Patentovaný nastaviteľný háčik na uši pre pevné nasadenie

  Patentovaný nastaviteľný háčik na uši pre pevné nasadenie

  Vďaka patentovanému nastaviteľnému háčiku na uši zaistia slúchadlá ActionFit dokonalé nasadenie, ktoré je bezpečné aj pohodlné. Stačí nasadiť slúchadlá na uši a posunúť nastaviteľný háčik nahor alebo nadol, aby sa pohodlne a presne prispôsobil vášmu uchu. Teraz ste pripravení pokoriť akýkoľvek terén či tréningový program – vaše slúchadlá pritom zostanú vždy v ušiach.

 • Vynikajúci zvuk znejúci z 9 mm budičov

  Vynikajúci zvuk znejúci z 9 mm budičov

  Slúchadlá ActionFit sa môžu popýšiť špičkovo vyladenými 9 mm budičmi, ktoré sú špeciálne navrhnuté na vytváranie vynikajúceho zvuku. Zvuk je tak krištáľovo čistý a plný energie, že sa naplno oddáte svojmu tréningu – a vyťažíte zo seba aj svojej hudby maximum.

 • Kábel zosilnený kevlarom pre najdlhšiu životnosť

  Kábel zosilnený kevlarom pre najdlhšiu životnosť

  Vaše slúchadlá ActionFit sú špeciálne navrhnuté na odolnosť a silu. Kábel s kevlarovou povrchovou vrstvou je chránený proti roztrhnutiu a zlomeniu a dokáže odolať extrémnym podmienkam – aj tréningom.

 • Silnejšie basy pre silnejšiu motiváciu

  Silnejšie basy pre silnejšiu motiváciu

  Nič nie je lepšie ako dynamická melódia, ktorá vás dostane do správneho tréningového tempa. Vďaka slúchadlám ActionFit je táto melódia podporená špičkovo hlbokými a dynamickými basmi, ktoré podporia akýkoľvek tréningový program a pomôžu vám dosahovať nové osobné rekordy.

 • Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Vaše slúchadlá ActionFit sa dodávajú s mimoriadne mäkkými silikónovými náušníkmi, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby sadli presne do vášho ucha. Sú také pohodlné, že si ich už nebudete chcieť vybrať von.

 • Odolné voči potu a dažďu – ideálne pre každý tréning

  Odolné voči potu a dažďu – ideálne pre každý tréning

  Slúchadlá ActionFit sú špeciálne navrhnuté pre aktívny životný štýl. Nech už obľubujete akýkoľvek šport alebo typ tréningu, tieto slúchadlá zvládnu teplo, vlhko aj pot! Keďže sú vyrobené zo špičkových vodeodolných materiálov, vaše slúchadlá sú pohodlné a odolné voči potu aj dažďu.

 • 8-gramové slúchadlá pre dokonalé prispôsobenie a mimoriadne pohodlie

  8-gramové slúchadlá pre dokonalé prispôsobenie a mimoriadne pohodlie

  Vaše slúchadlá ActionFit vážia len 8 gramov, takže sú ultra ľahké a mimoriadne príjemné na nosenie. Počas tréningu ich budete sotva cítiť. Môžete si teda vychutnávať kvalitný a výkonný zvuk, vďaka ktorému budete sústredení a motivovaní.

 • Výber z 3 veľkostí náušníkov pre optimálne nasadenie

  Výber z 3 veľkostí náušníkov pre optimálne nasadenie
 • Reflexná zarážka na kábli

  Reflexná zarážka na kábli
 • Spona na kábel a ochranné puzdro na jednoduché používanie a odkladanie

  Slúchadlá ActionFit sa dodávajú s vlastnou sponou na kábel a puzdrom na jednoduché odloženie kábla a bezpečné uschovanie. Vychutnajte si tréning bez zmotaných káblov vďaka spone a uložte svoje slúchadlá do priedušného obalu. V úplnej pohode!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať