Športové slúchadlá na uši s hlavovým oblúkom

  Športové slúchadlá na uši s hlavovým oblúkom

  Naladené na šport

  Slúchadlá ActionFit SHQ5200 sú robustné, ergonomické a navrhnuté tak, aby zvládli aj ten najnáročnejší tréning. 40 mm neodýmiové budiče zaistia silné basy a vďaka otvorenej akustickej architektúre a snímateľným vankúšikom sa budete cítiť pohodlne, sucho a bez pocitu zahrievania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Športové slúchadlá na uši s hlavovým oblúkom

ActionFit, Na uši, Oranžové a čierne SHQ5200/10 Nájsť podobné výrobky

Naladené na šport

Bezpečné protišmykové nasadenie vďaka silikónovým častiam

 • 40 mm neodýmiové budiče pre mohutné basy a energiu počas celého tréningu

  40 mm neodýmiové budiče pre mohutné basy a energiu počas celého tréningu

  Precíťte rytmus svojej hudby so slúchadlami, ktoré majú ten správny náboj vďaka výkonným 40 mm budičom s úžasne hlbokými a dynamickými basmi. Vaše slúchadlá ActionFit vám počas tréningu dodajú energiu, nech je akokoľvek náročný. Vychutnajte si živý a podmanivý zvukový zážitok, pri akomkoľvek tréningu na akomkoľvek mieste.

 • Snímateľné a umývateľné vankúšiky na uši pre suchý a chladivý pocit

  Snímateľné a umývateľné vankúšiky na uši pre suchý a chladivý pocit

  Je čas poriadne sa zapotiť – vaše slúchadlá ActionFit SHQ5200 obsahujú nové jedinečné vankúšiky na uši, ktoré sú potiahnuté tkaninou odvádzajúcou vlhkosť. Vďaka nej sa budete počas celého tréningu cítiť pohodlne, sucho a bez pocitu prehrievania. Po niekoľkých použitiach vankúšiky jednoducho zložte a operte – budú znova ako nové.

 • Protišmykový hlavový oblúk so silikónovými časťami pre slobodu pohybu

  Protišmykový hlavový oblúk so silikónovými časťami pre slobodu pohybu

  Slúchadlá ActionFit SHQ5200 obsahujú špeciálne navrhnutý hlavový oblúk, ktorý ich bezpečne udrží na mieste aj počas najnáročnejšieho tréningu. Protišmykový hlavový oblúk obsahuje inovatívne silikónové časti, ktoré zabezpečia dostatočné množstvo kontaktných bodov s hlavou a zabránia posunutiu nabok aj efektu kmitania dopredu a dozadu, takže sa počas tréningu môžete voľne pohybovať.

 • Otvorený akustický dizajn pre lepšie vnímanie okolia

  Otvorený akustický dizajn pre lepšie vnímanie okolia

  Aby ste boli v bezpečí – najmä počas tréningu vonku – vám slúchadlá ActionFit umožňujú lepšie vnímať vaše okolie. Vďaka otvorenej akustickej platforme si vychutnáte hudbu naplno, no súčasne nestratíte prehľad o okolitom svete.

 • Priliehavý hlavový oblúk sadne na každú hlavu

  Priliehavý hlavový oblúk sadne na každú hlavu

  Vaše slúchadlá ActionFit obsahujú nenápadný priliehavý hlavový oblúk s ergonomickými náušníkmi, ktoré vďaka dôkladným testom sadnú na všetky uši – bez ohľadu na ich tvar či veľkosť – pohodlne a dokonale.

 • Mimoriadne ľahké 99 g slúchadlá pre najlepší komfort a ideálne nasadenie

  Vďaka hmotnosti len 99 g sú slúchadlá ActionFit SHQ5200 jedny z najľahších na trhu. Súčasťou účinne navrhnutého dizajnu týchto slúchadiel sú časti, ktoré sú špeciálne vyhotovené pre dokonalú rovnováhu medzi ergonomickou konštrukciou a nízkou hmotnosťou. Rám hlavového oblúka je vyrobený z kvalitného polypropylénu, vďaka čomu je nasadenie slúchadiel vždy pevné, no zároveň nenápadné a elegantné.

 • Kábel zosilnený kevlarom pre najdlhšiu životnosť

  Vaše slúchadlá ActionFit sú špeciálne navrhnuté na odolnosť a silu. Kábel s kevlarovou povrchovou vrstvou je chránený proti roztrhnutiu a zlomeniu a dokáže odolať extrémnym podmienkam – aj tréningom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať