Slúchadlá so svorkami na uši

  Slúchadlá so svorkami na uši

  Špičkový zvuk

  Vychutnajte si vynikajúci zvuk v maximálnom pohodlí. Tieto háčiky na uši sa prispôsobia vašim ušiam a dosiahnu jemnú, avšak vysoko pevnú priľnavosť. Vysokokvalitné slúchadlá s háčikmi na uši vyrobené pre váš prehrávač iPod s ovládaním na kábli umožňujú ovládanie jednou rukou.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Špičkový zvuk

Vyrobené na ovládanie prehrávača iPod

 • 3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  Vďaka výberu 3 zameniteľných náušníkov, od malých až po veľké, vždy nájdete pár, vďaka ktorému tieto slúchadlá Philips vynikajúco zapadnú do vášho ucha.

 • Ovládanie prehrávača iPod na dosah prstov

  Pomocou ovládača na kábli môžete jednoducho zvyšovať alebo znižovať hlasitosť, preskočiť na predchádzajúcu či nasledujúcu skladbu, Presúvať rýchlo dopredu alebo dozadu a spustiť a pozastaviť prehrávanie na prehrávači iPod. Umožňuje ovládanie jednou rukou a prináša jedinečný používateľský zážitok.

 • Dizajn zabraňujúci ťahaniu pre dodatočne bezpečné upevnenie

  Vďaka jedinečnému dizajnu týchto slúchadiel nezáleží na tom, aké aktivity vykonávate. Stále zostanú bezpečne a komfortne vo vašich ušiach. Keď sa potiahne za kábel, pritlačia sa k sebe.

 • 1,2 m kábel je ideálny na použitie vonku

  Ideálna dĺžka kábla umožňuje umiestniť audio zariadenie na želané miesto.

 • Extrémne malý efektívny reproduktor pre vynikajúcu priľnavosť a zvuk

  To znamená, že si stále vychutnáte vynikajúcu kvalitu zvuku aj pri nižšom nastavení hlasitosti a tiež budete mať úžitok z dlhšej životnosti batérie.

 • Izolácia pasívneho šumu pre lepší zvuk pri nižšej hlasitosti

  Vynikajúce a priľnavé upevnenie v uchu zastaví neželaný zvuk v pozadí, ktorý obmedzuje zážitok z čistého počúvania vašej obľúbenej hudby. To znamená, že si stále vychutnávate vynikajúcu kvalitu slúchadiel aj pri nižších nastaveniach hlasitosti a tiež máte úžitok z dlhšej životnosti batérií.

 • Turbo Bass poskytuje skvelé hlboké a dynamické basové tóny

  Unikátne prevedenie basovej vlny znásobuje basové tóny tým, že ich smeruje k ušiam poslucháča. Výsledkom je fantastický realizmus a pôsobivejší zážitok z počúvania.

 • Flexibilné gumené háčiky do uší pre komfortnú a bezpečnú priľnavosť

  Gumené háčiky na uši zaisťujú pevné uchytenie pre bezpečné a komfortné uchytenie, vďaka čomu zostanú slúchadlá na svojom mieste počas hodín počúvania. Ideálne pre aktívne používanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať