Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Obohaťte svoj TV a audiosystém

  SL 300i umožňuje bezdrôtové prepojenie TV a audiosystému na multimédiá (hudbu, obrázky a filmy) z počítača alebo priamo z Internetu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový multimediálny adaptér

Obohaťte svoj TV a audiosystém

s multimédiami z počítača & Internetu

 • Vychutnajte si bezdrôtové počítačové multimédiá vo vašej obývačke

  Produkt je pripojený k TV alebo stereofónnemu zariadeniu a medzi počítačom a produktom je vytvorené bezdrôtové prepojenie. Na ovládanie počítačových multimédií na TV a stereofónnom zariadení môžete použiť diaľkové ovládanie.

 • Prístup k hudbe, filmom, fotografiám a hrám

  Cez prístup na Internet jediným tlačidlom dostanete hudbu, ukážky nových filmov, hudobné videoklipy, zbierky fotografií a internetových hier do svojho televízora a stereo prehrávača. Nie je potrebné nahrávanie súborov do PC, dokonca ho nemusíte ani zapnúť, a pritom bez problémov prijímať prúdy multimediálneho obsahu z Internetu. Podmienkou je širokopásmové pripojenie na Internet.

 • Produkt aktualizovaný cez Internet je stále aktuálny.

  Nové vlastnosti, funkcie a formáty médií možno automaticky prevziať do vášho zariadenia z Internetu prostredníctvom širokopásmového pripojenia.

 • Bezdrôtová RF komunikácia podľa otvorenej normy IEEE802.11

  Norma WiFi zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi PC, periférnymi zariadeniami PC a audio/video príslušenstvom, ktoré je umiestnené v inej miestnosti.

 • UPnP umožňuje viacerým zariadeniam vzájomne komunikovať

  UPnP (Universal Plug and Play) je založená na sieťovom protokole, ktorý umožňuje rôznym zariadeniam komunikovať medzi sebou každý s každým. Zariadenia, ktoré dokážu prehrávať určitý obsah (obrázky, audio alebo video súbory) môžu sami seba rozoznávať v sieti a dokážu sa spojiť do úložiska dát, kde sa súbory ukladajú. Súbor sa potom môže vymieňať pre pôžitok z neprerušovanej zábavy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať