Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Obohaťte svoj systém Home Theatre

  SL400i vám poskytuje potešenie z obsahu svojej vlastnej multimediálnej zbierky (hudba, obrázky & filmy) z počítača alebo priamo z Internetu na vašom systéme Home Theater v obývačke 'z najlepšieho miesta na sedenie'.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový multimediálny adaptér

Obohaťte svoj systém Home Theatre

s multimédiami z počítača & Internetu

 • Vychutnajte si bezdrôtové počítačové multimédiá vo vašej obývačke

  Produkt je pripojený k TV alebo stereofónnemu zariadeniu a medzi počítačom a produktom je vytvorené bezdrôtové prepojenie. Na ovládanie počítačových multimédií na TV a stereofónnom zariadení môžete použiť diaľkové ovládanie.

 • Priame bezdrôtové prepojenie PC s USB adaptérom WiFi

  Nekonvenčné riešenie, ak nemáte bezdrôtovú sieť. Zapojte pribalený bezdrôtový adaptér USB do počítača. Zapojte prijímač do vášho televízora alebo stereofónneho zariadenia. Pomocou bezdrôtového adaptéra USB bude váš počítač spojený v prijímačom.

 • Prístup k hudbe, filmom, fotografiám a hrám

  Cez prístup na Internet jediným tlačidlom dostanete hudbu, ukážky nových filmov, hudobné videoklipy, zbierky fotografií a internetových hier do svojho televízora a stereo prehrávača. Nie je potrebné nahrávanie súborov do PC, dokonca ho nemusíte ani zapnúť, a pritom bez problémov prijímať prúdy multimediálneho obsahu z Internetu. Podmienkou je širokopásmové pripojenie na Internet.

 • Produkt aktualizovaný cez Internet je stále aktuálny.

  Nové vlastnosti, funkcie a formáty médií možno automaticky prevziať do vášho zariadenia z Internetu prostredníctvom širokopásmového pripojenia.

 • Funguje cez lokálny displej bez potreby zapnúť televízor

  Vyberte si audio súbory bez potreby zapnúť televízor použitím LCD displeja s rovnakou navigačnou štruktúrou ponuky ako na televíznej obrazovke.

 • Bezdrôtová RF komunikácia podľa otvorenej normy IEEE802.11

  Norma WiFi zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi PC, periférnymi zariadeniami PC a audio/video príslušenstvom, ktoré je umiestnené v inej miestnosti.

 • UPnP umožňuje viacerým zariadeniam vzájomne komunikovať

  UPnP (Universal Plug and Play) je založená na sieťovom protokole, ktorý umožňuje rôznym zariadeniam komunikovať medzi sebou každý s každým. Zariadenia, ktoré dokážu prehrávať určitý obsah (obrázky, audio alebo video súbory) môžu sami seba rozoznávať v sieti a dokážu sa spojiť do úložiska dát, kde sa súbory ukladajú. Súbor sa potom môže vymieňať pre pôžitok z neprerušovanej zábavy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať