Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Bezdrôtový multimediálny adaptér

  Bezšnúrovo prehrajte vaše PC filmy na TV

  Odstúpte od PC. Začnite vychutnávať digitálnu hudbu, fotografie a videá spôsobom, na aký sú určené.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezšnúrovo prehrajte vaše PC filmy na TV

Pošlite filmy, hudbu a fotografie do TV

 • Pozrite si prevzaté filmy pohodlne na TV

  Prevezmite a uložte si filmy na váš PC a potom ich sledujte z pohodlia vašej sedačky v obývačke. Už žiadne otravné napaľovanie prebratých filmov na CD alebo DVD, ale priamy prístup a ovládanie na dosah prstov.

 • Podporuje formáty videa WMV, DivX a Xvid

  Uložte si vašu zbierku videí a filmov na počítači v jednom z mnohých podporovaných formátov videa. Potom si ich prehrajte na TV. Podporované je prehrávanie formátov videa MPEG1, 2, DivX, Xvid a WMV. Aby ste mohli prehrávať HD WMV, budete potrebovať šnúrové ethernetové pripojenie.

 • Nechajte prúdiť vysokokvalitnú hudbu z PC do audiosystému

  Nechajte prúdiť hudbu z PC do audiosystému vo vysokej kvalite. Počúvajte na audiosystéme hudobné súbory, ktoré sú uložené v PC. Vyberte si piesne z hudobnej zbierky podľa interpreta, albumu alebo žánru.

 • Počúvajte Internetové rádiá bez PC.

  Pridajte ďalšie rádiostanice do vášho súčasného audiosystému pomocou priameho pripojenia vez širokopásmové internetové pripojenie na internetové rádiostanice.

 • Podporuje hudobné formáty WMA, WMA-DRM a MP3

  Uložte si hudobnú zbierku a prevzaté piesne v PC v jednom z mnohých podporovaných formátoch. Potom si ich prehrajte na audiosystéme. Podporuje sa prehrávanie hudobných formátov WMA, WMA-DRM a MP3

 • Sledujte prezentácie fotografií s vysokým rozlíšením na TV s priateľmi

  Posaďte sa do kresla a sledujte dovolenkové fotografie s celou rodinou či priateľmi.

 • Fotografie nechajte uložené na PC a súčasne ich prezerajte na TV

  Zbierku fotografií nechajte centrálne uloženú na PC a vychutnajte si ich bezdrôtovo na TV.

 • Svieža a ostrá fotografická kvalita s vysokým rozlíšením na televízore LCD

  Použite TV vstup s vysokým rozlíšením na vašom LCD TV, aby ste zobrazili vaše digitálne fotografie jasne a ostro. Produkt vyžaduje pripojenie komponentného videa pre prehrávanie s vysokým rozlíšením.

 • Pomocou prívetivej inštalácie krok za krokom môžete rovno začať.

  Tento produkt sa jednoducho inštaluje pomocou užívateľsky prívetivého prístupu typu krok za krokom. Na televíznej obrazovke uvidíte všetky kroky potrebné na inštaláciu produktu.

 • Automatické aktualizácie na poslednú verziu softvéru

  Tento produkt dokáže pridávať nové a vylepšené funkcie pomocou vylepšovania svojho softvéru. Cez širokopásmové internetové pripojenie skontrolujte dostupnosť nových verzií softvéru. Potom sa jednoducho rozhodnete, či chcete vykonať aktualizáciu a vychutnať si ešte viac funkcií.

 • Prístup k obsahu na rôznych PC v domácnosti

  K multimediálnemu obsahu máte prístup z rôznych PC vo vašej domácnosti. Správca médií funguje na rôznych PC, dokonca aj na starších PC. Takže z jedného mediálneho adaptéra môžete mať prístup k multimediálnemu obsahu na rôznych PC. Nemusíte kopírovať súbory na iné PC.

 • Menej neporiadku. Menej zmätku. Bezdrôtové prepojenie znamená menej vŕtania.

  2,4 GHz bezdrôtové prepojenie medzi prijímačom a vysielačom znamená, že nemusíte ťahať káble alebo vŕtať otvory do stien.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať