Multimediálne reproduktory 2.0

  Multimediálne reproduktory 2.0

  Reproduktor k počítaču s dokonale verným zvukom

  Reproduktory Philips SPA8210/12 ponúkajúce výkonné basy wOOx a hodvábny kužeľovitý výškový reproduktor s vysokým rozlíšením v štýlovej skrinke a hliníkovou prednou stranou, vyzerajú a znejú skrátka zázračne! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.0

Hodvábny kužeľovitý reproduktor, 3" budič, Slúchadlový výstup, zvukový vstup, 110 W, vyžarovanie basov SPA8210/12 Nájsť podobné výrobky

Reproduktor k počítaču s dokonale verným zvukom

Posadnutí zvukom

 • Činkový dizajn reproduktorov pre prirodzene vyvážený zvuk

  Činkový dizajn reproduktorov pre prirodzene vyvážený zvuk

  Vďaka činkovému dizajnu reproduktorov sa výškový reproduktor nachádza v strede medzi dvomi basovými reproduktormi. V tomto produkte sa budič basového reproduktora nachádza na vrchu, výškový reproduktor v strede a patentovaný subwoofer wOOx od spoločnosti Philips naspodku. Takáto konfigurácia vytvára vyváženejší zvuk, vďaka čomu znie celkovo prirodzenejšie. A prémiová povrchová úprava tohto kvalitného reproduktora podčiarkne vašu osobnosť a váš výber zvukových zariadení.

 • Celkový výstupný výkon 40 W RMS

  Celkový výstupný výkon 40 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupný výkon 40 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor drží membránu vyrobenú z hodvábu - materiálu lepšieho ako ostatné materiály používané v obyčajných reproduktoroch. Hodvábny materiál používaný v membráne má prvotriedne charakteristiky absorpcie zvuku a jeho mäkká textúra zaručí minimálny akustický rozklad. Výsledný zvuk vytváraný hodvábnym kužeľovitým reproduktorom je uhladený, hrejivý a má široký rozsah.

 • Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane týchto reproduktorov. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

 • Hliníková predná strana

  Kvalitný dizajn s prémiovými materiálmi. Predná strana reproduktora je vyrobená z jediného kusu eloxovaného brúseného hliníka – z rovnakého materiálu sa vyrábajú lietadlá. Tento hliníkový diel je ohnutý tak, aby vytváral ideálnu akustickú komoru. Zároveň optimalizuje reprodukciu zvuku, ktorý je presný, silný, prirodzený a krištáľovo čistý.

 • Polypropylénový budič

  Mäkký polypropylénový (PP) materiál v budiči umožňuje dosiahnuť lepšiu reprodukciu zvuku s vysokou frekvenciou. Pomáha pri jeho podaní a vytvára čistejší, jasný a vyvážený zvuk. Tento ľahký materiál sa jednoducho integruje do výškového reproduktora, kde pomáha zmierňovať vibrácie.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať