Webová kamera

  Webová kamera

  Vynikajúce video pripojenie, ako živé

  SPC1000NC je vaše kvalitné pripojenie k priateľom a rodine. Zabezpečuje video vo vysokom rozlíšení a čistý a prirodzený zvuk, ktorý istotne ostatným vyrazí dych. Je to takmer akoby ste boli s nimi v jednej miestnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vynikajúce video pripojenie, ako živé

 • Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Dajte webovému vysielanie alebo blogom váš štýl – pridajte svoje vlastné zábavné logo. Tento špeciálny softvér vám umožní vložiť malý obrázok do ktoréhokoľvek rohu toku videa, rovnako ako sa vo vašej televízii zobrazujú logá TV kanálov.

 • Zmeňte svoje pozadie

  Zmeňte svoje pozadie

  Nahraďte vaše reálne pozadie a zaskočte svojich priateľov, aby si mysleli, že ste niekde úplne inde. Môžete sa normálne pohybovať a diskutovať, zatiaľ čo softvér bude automaticky vypĺňať pozadie za vami. Môžete si vybrať z 15 vynikajúcich pozadí, prípadne môžete nahrať a zobrazovať svoje vlastné obľúbené pozadie.

 • 5 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  Táto technológia zabezpečuje rozlíšenie 5 MP pre fotografie s dostatočnou kvalitou pre tlač obrázkov veľkosti plagátu vo vysokom rozlíšení. Pomocou špeciálneho softvérového vylepšenia dosiahnete dokonca rozlíšenie 2 MP pre interpolované prúdové video.

 • Prirodzený zážitok vďaka 60 snímkam videa za sekundu

  Vytvárajte prirodzene vyzerajúce a pohyblivé video rýchlosťou 60 snímok za sekundu. Ideálne pre videokomunikáciu s priateľmi alebo monitorovanie domácnosti vo vysokej kvalite.

 • 5 x digitálny zoom pre vynikajúce detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Presný sklenený objektív ponúka ostrejšiu kvalitu obrazu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presný sklenený objektív vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • Širokouhlý objektív dostane viacero ľudí na videosnímku

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Zabudovaný digitálny smerový mikrofón pre čistý zvuk

  Smerový mikrofón sa zameria na váš hlas, takže môžete hovoriť prirodzene a nemusíte sa posúvať bližšie k mikrofónu, aby vás bolo počuť. Takto sa automaticky potlačí šum pozadia a dosiahne prirodzenejší zvuk.

 • Úžasné zábavné rámiky a efekty

  Vneste do diskusie trocha zábavy – pridajte niečo neočakávané. Prekvapte priateľov jedným z desiatky tematických zábavných rámikov okolo vašej tváre podľa nálady diskusie. Alebo ich zabávajte so špeciálnymi zábavnými efektmi, pomocou ktorých budete vyzerať ako negatív filmu, reliéfne, či dokonca zdeformovane.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať