Webová kamera

  Webová kamera

  Webcam share

  Certifikácia Skype vám zaručuje vysokokvalitné video a zvuk, ktoré vám pomôžu zdieľať najlepšie veci v živote. Maximálna funkčnosť so skutočným 1,3 megapixelovým videom. Pohodlie s multimediálnymi slúchadlami Philips. Zábava s menením svojho pozadia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam share

Vychutnajte si každý moment

 • Zmeňte svoje pozadie

  Zmeňte svoje pozadie

  Nahraďte vaše reálne pozadie a zaskočte svojich priateľov, aby si mysleli, že ste niekde úplne inde. Môžete sa normálne pohybovať a diskutovať, zatiaľ čo softvér bude automaticky vypĺňať pozadie za vami. Môžete si vybrať z 15 vynikajúcich pozadí, prípadne môžete nahrať a zobrazovať svoje vlastné obľúbené pozadie.

 • Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Dajte webovému vysielanie alebo blogom váš štýl – pridajte svoje vlastné zábavné logo. Tento špeciálny softvér vám umožní vložiť malý obrázok do ktoréhokoľvek rohu toku videa, rovnako ako sa vo vašej televízii zobrazujú logá TV kanálov.

 • Skutočné rozlíšenie 1,3 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  So skutočným 1,3 megapixelovým rozlíšením videa vám nič neujde. Vynikajúce vysokokvalitné pohybujúce sa zábery pre pútavé zobrazovanie cez webovú kameru.

 • Viac podrobností s 8 megapixelovým rozlíšením (interp.) fotografií

  Vaša webová kamera vám zabezpečuje viac detailov s 8 megapixelovým (interpolovaným) rozlíšením fotografií. Toto je dostatočne vysoké pre tlač obrázkov vo formáte plagátu s vysokým rozlíšením.

 • Prirodzený zážitok vďaka 60 snímkam videa za sekundu

  Vytvárajte prirodzene vyzerajúce a pohyblivé video rýchlosťou 60 snímok za sekundu. Ideálne pre videokomunikáciu s priateľmi alebo monitorovanie domácnosti vo vysokej kvalite.

 • 5 x digitálny zoom pre vynikajúce detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Širokouhlý objektív dostane viacero ľudí na videosnímku

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Certifikované pre Skype

  Túto webovú kameru certifikovala spoločnosť Skype. Takže si môžete byť istí o vysokokvalitnom videu a zvuku, bezplatnom volaní a okamžitom zasielaní správ kdekoľvek vo svete.

 • Vysokokvalitný zvuk vďaka vstavanému smerovému mikrofónu

  Zažite vysokokvalitný zvuk vďaka vstavanému smerovému mikrofónu. Rozprávajte sa prirodzene a voľne, prípadne pridajte zvuk do nahrávky videa.

 • Redukcia šumu vylepší čistotu reči

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach.

 • Multimediálne slúchadlá a náhlavný mikrofón pre najlepšiu kvalitu zvuku

  Spolu s vašou webovou kamerou sa dodávajú multimediálne slúchadlá Philips. Náhlavný mikrofón zaručuje optimálnu kvalitu zvuku a komfortné používanie.

 • Úžasné zábavné rámiky a efekty

  Vneste do diskusie trocha zábavy – pridajte niečo neočakávané. Prekvapte priateľov jedným z desiatky tematických zábavných rámikov okolo vašej tváre podľa nálady diskusie. Alebo ich zabávajte so špeciálnymi zábavnými efektmi, pomocou ktorých budete vyzerať ako negatív filmu, reliéfne, či dokonca zdeformovane.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať