Webová kamera

  Webová kamera

  Webcam pro

  Webová kamera Webcam pro SPC1330NC zmení vaše chápanie videotelefonovania. Kvalita videa s vysokým rozlíšením s realistickým 2,0 megapixelovým videom, 8,0 megapixelovými fotografiami, 90 video snímkami za sekundu a s automatickým zaostrením. Extrémne jasný stereofónny zvuk s dvomi vstavanými mikrofónmi. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam pro

Pripojte sa s presnosťou a jasnosťou

 • Funkcia Digital Natural Motion zabráni vzniku efektov chvenia

  Funkcia Digital Natural Motion zabráni vzniku efektov chvenia

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

 • Realistické videorozlíšenie 2,0 megapixelov pre HD videokvalitu

  Počet megapixelov je kľúčovým faktorom kvality obrazu. 2,0 megapixelový snímač CMOS vám poskytne druh videoobrázkov s HD kvalitou, ktorá sa predtým nespájala s webovými kamerami.

 • Viac podrobností s 8 megapixelovým rozlíšením (interp.) fotografií

  Vaša webová kamera vám zabezpečuje viac detailov s 8 megapixelovým (interpolovaným) rozlíšením fotografií. Toto je dostatočne vysoké pre tlač obrázkov vo formáte plagátu s vysokým rozlíšením.

 • 90 snímok videa za sekundu pre stabilný obraz

  Bleskurýchla obnovovacia frekvencia 90 snímok za sekundu vytvára neuveriteľne stabilné obrázky, ktoré sú vynikajúce pre priame videokonferencie a diaľkové monitorovanie domácnosti.

 • 8 x digitálny zoom pre dokonalé detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Automatické zaostrenie zaručuje ostré videá a fotografie ako britva

  Zaručuje ostré videá a fotografie ako britva. Keď obrazový snímač zaznamená stratu ostrosti, automatické zaostrenie rýchlo a presne opätovne nastaví objektív bez potreby manuálneho nastavenia. Teraz dokonca ešte rýchlejšie z dôvodu nového algoritmu zaostrovania, ktorý exkluzívne používa spoločnosť Philips.

 • Širokouhlý objektív dostane viacero ľudí na videosnímku

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Pixel Plus 2 pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  S technológiou Pixel Plus 2 bude vaša webová kamera vždy vytvárať prirodzene vyzerajúci a ako britva ostrý obraz s neuveriteľnými detailmi. To všetko vďaka výkonu procesora Pixel Plus 2 – inovatívnej TV technológii zobrazovania aplikovanej na PC video. Zvyšuje počet riadkov a počet pixelov, čím dosahuje ten najlepší možný obraz.

 • Dva vstavané mikrofóny so stereofónnou akustikou bez echa

  Zaistite, aby bolo váš hlas počuť prirodzene prostredníctvom jasného stereofónneho zvuku. Dva vstavané smerové mikrofóny a patentovaná technológia zväzovania zvuku od spoločnosti Philips vytvorí zónu doslovne bez šumu a echa. Zaznamená sa len hlas používateľa, pričom ostatné zvuky sa minimalizujú.

 • Potláčanie šumu a redukcia ozveny pre najlepšiu kvalitu zvuku

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach. Taktiež potláča ozveny, takže druhá osoba bude váš hlas počuť čistejšie.

 • Kompatibilné so všetkými službami okamžitého zasielania správ

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli tak, aby boli vhodné pre všetky služby okamžitého zasielania správ. Pridajte video do Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger a iných služieb.

 • Ľahko použiteľný softvér Philips CamSuite na ovládanie vašej webovej kamery

  Tento špeciálne vyvinutý softvér sa ľahko používa a umožní vám ovládať svoju webovú kameru jedným kliknutím myši. Automaticky sa zobrazí na obrazovke, keď uskutočňujete videorozhovor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať