Počítačová kamera

  Počítačová kamera

  Jednoducho majstrovský výkon

  Ak chcete preniknúť do fascinujúceho sveta osobných videorozhovorov a videopošty, model SPC 300 NC je inteligentným spôsobom, ako byť on-line a zdieľať zážitky. Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete, vrátane softvéru na videopoštu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoducho majstrovský výkon

Zasielanie videospráv

 • Plynulý obraz s 30 snímkami videa za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • VGA rozlíšenie (640 x 480) pre ostré obrázky

  VGA (640 x 480) znamená, že približne 300 000 pixelov sa použije na vytvorenie celkového obrazu. Toto VGA rozlíšenie zaručuje ostré obrázky, ktoré sa môžu použiť pri dokumentoch, webových stránkach a e-mailoch.

 • Ocitnite sa zoči voči pomocou bezplatných priamych komunikačných služieb

  Pridajte video do Yahoo!, MSN a AOL Messenger. Táto PC kamera tiež funguje s programami Windows Messenger a NetMeeting.

 • Externý mikrofón pre optimálnu polohu

  So samostatným externým mikrofónom máte možnosť slobodne si zvoliť kam ho umiestnite, aby sa dosiahlo najkvalitnejšie snímanie vášho hlasu pri uvoľnenom online video chatovaní.

 • Softvér V(ideo)Launch

  Softvér pre snímanie, správu a archivovanie momentiek a videoklipov veľmi praktickým spôsobom. Iba pomocou pár kliknutí myši budete môcť vytvoriť a zaslať videosprávy. Tento softvérový balík vám poskytne všetko čo potrebujete pre úplné využitie PC kamery od Philips.

 • Tlačidlo rýchleho spustenia VLounge pre okamžitú prevádzku

  Na spustenie aplikácie VLounge jednoducho stlačte tlačidlo rýchleho spustenia

 • Tlačidlo momentky vám umožní nasnímať vynikajúce okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok. Je to zábavný spôsob na zdieľanie obrázkov tak, že ich pridáte k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

 • Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky

  Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky. Rýchlo a jednoducho môžete dosiahnuť správny uhol kamery bez toho, aby ste pod ňu museli dávať predmety, ktoré zmenia jej sklon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať