Webová kamera

  Webová kamera

  Videohovory naživo až z Marsu!

  Webkamera SPC621 vám prináša nielen možnosť zvoliť si niektoré z úžasných virtuálnych pozadí, ale i znamenitú obrazovú kvalitu a čistý zvuk. Navyše k nej dostanete aj myš s navíjateľným káblom, aby ste si to všetko mohli ešte viac vychutnať. Stačí kliknúť a videokonferencia z Marsu môže začať! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Videohovory naživo až z Marsu!

 • Zmeňte svoje pozadie

  Zmeňte svoje pozadie

  Nahraďte vaše reálne pozadie a zaskočte svojich priateľov, aby si mysleli, že ste niekde úplne inde. Môžete sa normálne pohybovať a diskutovať, zatiaľ čo softvér bude automaticky vypĺňať pozadie za vami. Môžete si vybrať z 15 vynikajúcich pozadí, prípadne môžete nahrať a zobrazovať svoje vlastné obľúbené pozadie.

 • Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Pridajte svoje vlastné zábavné logo a dodajte tak webovému vysielanie váš štýl

  Dajte webovému vysielanie alebo blogom váš štýl – pridajte svoje vlastné zábavné logo. Tento špeciálny softvér vám umožní vložiť malý obrázok do ktoréhokoľvek rohu toku videa, rovnako ako sa vo vašej televízii zobrazujú logá TV kanálov.

 • Vysokovýkonná optika LED zaručuje presné ovládanie

  Vysokovýkonná optika LED zaručuje presné ovládanie

  Optická technológia značky Philips zaručuje dodatočnú presnosť a citlivosť. Môžete s ňou pracovať na väčšine povrchov, a to vrátane dreva, plastu alebo papiera.

 • 1,3 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  S rozlíšením 1,3 megapixelov môžete využívať vašu webovú kameru ako fotoaparát a snímať vysokokvalitné fotografie, vhodné na tlač väčšieho formátu s vysokou kvalitou.

 • 3 x digitálny zoom pre dokonale detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Zabudovaný digitálny mikrofón pre kvalitný zvuk

  Zabudovaný digitálny mikrofón umožňuje hovoriť prirodzene a voľne alebo pridať zvuk do nahrávky videa.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Presný sklenený objektív ponúka ostrejšiu kvalitu obrazu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presný sklenený objektív vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • Úžasné zábavné rámiky a efekty

  Vneste do diskusie trocha zábavy – pridajte niečo neočakávané. Prekvapte priateľov jedným z desiatky tematických zábavných rámikov okolo vašej tváre podľa nálady diskusie. Alebo ich zabávajte so špeciálnymi zábavnými efektmi, pomocou ktorých budete vyzerať ako negatív filmu, reliéfne, či dokonca zdeformovane.

 • Presné reakcie vďaka 800 DPI

  S rozlíšením 800 DPI vám táto myš zabezpečí presné reakcie. Kurzor sa bude pohybovať presne tam, kam chcete. A to všetko vďaka optickému snímaču s vysokým rozlíšením, ktorý zaregistruje aj najmenšie pohyby. Tým vám zabezpečí úplné ovládanie kurzora.

 • Táto myš s navíjacím káblom je ideálna pre ľudí na cestách

  Tento navíjateľný kábel šetrí priestor, vďaka čomu je ideálny pre ľudí na cestách

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať