Webová kamera pre notebook

  Webová kamera pre notebook

  Uvidíme sa tam!

  Som webová kamera, ktorá vám prináša jasné videá a fotografie so zdokonaleným rozlíšením 1,3 megapixela. Môj skladací dizajn uľahčuje moje prenášanie. Môžete dokonca jednoducho ukladať vlastné videá na YouTube.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uvidíme sa tam!

 • Praktický skladací dizajn

  Praktický skladací dizajn

  Skladací dizajn umožňuje jednoduché prenášanie webovej kamery kamkoľvek a kedykoľvek.

 • Zdokonalených 1,3 megapixela pre videá a fotografie

  Vaša webová kamera vám poskytuje rozlíšenie až 1,3 megapixela (so softvérovým vylepšením) pri videu aj fotografiách. Takže ju môžete použiť na snímanie vysokokvalitných fotografií, ktoré vyzerajú vynikajúco, aj keď sa vytlačia ako veľkoformátové obrázky.

 • Okamžité odovzdávanie videa na lokalitu YouTube

  Zostaňte v kontakte s priateľmi a rodinou a zdieľajte svoje najnovšie videá na lokalite YouTube. Stačí pomocou webovej kamery vytvoriť osobné video a pomocou jedinej aplikácie odovzdať na lokalitu YouTube v 3 jednoduchých krokoch. Dvojitým kliknutím vyberte video, zadajte meno používateľa a heslo pre YouTube, potom zadajte predmet a popis videa (podľa potreby) a kliknite na tlačidlo „Odovzdať“.

 • 3x digitálny zoom pre detailné zábery

  Približujte a oddiaľujte a získajte tak vynikajúce zábery akéhokoľvek obrazu. Zoom môžete ovládať cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok – preto ho môžete dokonale nastaviť.

 • Sledovanie tváre vás udrží v strede obrazovky

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazovky aj v prípade, že sa počas videokomunikácie budete hýbať. Získate tak voľnosť, aby ste sa mohli prejaviť a prirodzene komunikovať.

 • Redukcia šumu vylepší čistotu reči

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach.

 • Moja univerzálna svorka sa jednoducho pripevní na váš notebook

  Táto univerzálna svorka uľahčuje pripevnenie webovej kamery na vrchnú časť ľubovoľného notebooku či displeja LCD. Tento dizajn je veľmi bezpečný a webová kamera sa nepohne ani nespadne uprostred konverzácie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať