Webová kamera

  Webová kamera

  Zosilnite svoj zážitok z videokomunikácie

  Keď chcete zostať v kontakte s priateľmi a rodinou, nič neporazí túto webovú kameru. Garantuje skutočne vynikajúci obraz s vysokým rozlíšením. Špeciálna funkcia sledovania tváre a 5 x digitálny zoom vám dodá pocit, ako by ste boli v TV. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zosilnite svoj zážitok z videokomunikácie

So sledovaním tváre a digitálnym zoom

 • Pridajte k hovorom vysokokvalitné video a zvuk

  Webová kamera sa navrhla tak, aby pridala video k vašim internetovým hovorom, takže budete môcť svojich priateľov a rodinu nielen on-line vidieť, ale aj počuť. Funguje jednoducho a okamžite a je zaistená jej použiteľnosť do budúcnosti!

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky

  Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky. Rýchlo a jednoducho môžete dosiahnuť správny uhol kamery bez toho, aby ste pod ňu museli dávať predmety, ktoré zmenia jej sklon.

 • Zabudovaný digitálny mikrofón pre kvalitný zvuk

  Zabudovaný digitálny mikrofón umožňuje hovoriť prirodzene a voľne alebo pridať zvuk do nahrávky videa.

 • Plynulý obraz s 30 snímkami videa za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • Rozlíšenie Super VGA pre vysokokvalitný obraz

  Webová kamera sníma momentky a stabilné videoklipy z videohovorov v kvalite VGA (Video Graphics Array) (VGA) (640x480). Vďaka rozlíšeniu VGA sa vaša webová kamera stane kamerou na profesionálnej úrovni. Okamžite pridajte vysokokvalitné fotografie do dokumentov, na webové stránky a do e-mailov alebo vytlačte obrázky vo fotografickej kvalite.

 • Presný sklenený objektív ponúka ostrejšiu kvalitu obrazu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presný sklenený objektív vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • 5 x digitálny zoom pre vynikajúce detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Stabilné upevnenie na akomkoľvek monitore prenosného počítača alebo na stole

  Viacfunkčný stojan zjednodušuje upevnenie webovej kamery na akýkoľvek monitor, stolný počítač, prenosný počítač alebo plochý povrch.

 • Vytvorte V-maily a ovládajte vašu webovú kameru pomocou VLounge Premium

  Vytvorte a odošlite V-maily za pár sekúnd. VLounge je dômyselný softvér na snímanie, spravovanie a archivovanie momentiek a videoklipov iba pomocou pár kliknutí myši. Môžete ho tiež použiť na ovládanie sledovania tváre a digitálny zoom na dosiahnutie maximálnej kontroly.

 • Tlačidlo rýchleho spustenia VLounge pre okamžitú prevádzku

  Na spustenie aplikácie VLounge jednoducho stlačte tlačidlo rýchleho spustenia

 • Kompatibilné s MSN, Skype a inými bezplatnými komunikačnými službami

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli s ohľadom na všetky komunikačné systémy. Pripojte video k Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a k iným bezplatným komunikačným službám. Funguje tiež s aplikáciou Windows Messenger a NetMeeting na videokonferenciu viacerých osôb a je navrhnutá tak, aby sa dala použiť aj v budúcnosti.

 • Tlačidlo momentky vám umožní nasnímať vynikajúce okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok. Je to zábavný spôsob na zdieľanie obrázkov tak, že ich pridáte k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať