Digitálny fotografický rám

  Digitálny fotografický rám

  „...pozri, tu si ty vo vani!“

  Tento fotografický rám je dokonalou kombináciou kvality a zábavy. K fotografickému rámu je pribalené farebné príslušenstvo pre osobné prispôsobenie – ružové pre dievča a modré pre chlapca. Zmeňte tento rám na roztomilé hodiny – stačí ho prepnúť do režimu animovaných detských hodín Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotografický rám

17, 8 cm (7"), Multimédiá, Pomer strán 4:3 SPF2107/10 Nájsť podobné výrobky

„...pozri, tu si ty vo vani!“

Detský fotografický rám

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Prispôsobenie pomocou nasadzovacích ružových alebo modrých rámikov.

  Súčasťou balenia sú 2 roztomilé prídavné rámiky s krásnym dizajnom. Ružové pre dievčatá a modré pre chlapcov – zaručia sladké sníčky. Stačí ich nasadiť.

 • Automatická prezentácia zo zariadenia USB alebo pamäťovej karty

  Automatická prezentácia sa spustí z akéhokoľvek pamäťového zariadenia USB alebo pamäťovej karty v tých prípadoch, keď nechcete kopírovať fotografie priamo do fotografického rámu.

 • Animované hodiny prehľadne zobrazujú čas

  Ak vás prejde chuť na prezeranie fotografií, môžete prepnúť na tieto zábavné a pestré hodiny. Váš fotografický rám sa okamžite premení na hodiny. Animované detské hodiny sú ideálne pre deti a skvele vám poslúžia, keď ich budete chcieť naučiť, ako určovať čas.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Ekologický fotografický rám

  Fotografické rámy značky Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizáciu celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby energie, odstránenia nebezpečných látok, nižšej hmotnosti, účinnejšiemu baleniu a lepšej recyklovateľnosti.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať