Digitálny fotografický rám s Bluetooth

  Bluetooth

  Digitálny fotografický rám s Bluetooth

  „..a ľúbim ťa ešte viac ako predtým.“

  Pripravte sa na to, že sa znova zaľúbite! Tento neodolateľný fotografický rám má elegantný dizajn s dotykovým ovládaním a rozhraním Bluetooth. Nenahraditeľný spoločník, ktorý uchová živé všetky dôležité chvíle! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotografický rám s Bluetooth

26, 4 cm/10, 4", multimédiá, Pomer strán 4:3 SPF7010/10 Nájsť podobné výrobky

„..a ľúbim ťa ešte viac ako predtým.“

Fotografický rám s funkciou Bluetooth

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Automatická prezentácia zo zariadenia USB alebo pamäťovej karty

  Automatická prezentácia sa spustí z akéhokoľvek pamäťového zariadenia USB alebo pamäťovej karty v tých prípadoch, keď nechcete kopírovať fotografie priamo do fotografického rámu.

 • Dotykové ovládacie prvky na okrajoch fotografického rámu

  Dotykové ovládacie prvky fotografického rámu sú počas prevádzky neustále podsvietené, čím umožnia jednoduché prechádzanie cez fotografie, videá aj hudobné súbory. V režime zobrazenia fotografií môžete prstom prechádzať po vodorovnom dotykovom okraji a ľahko tak vyberať nové fotografie z miniatúr zobrazených na obrazovke.

 • Prenos fotografií z mobilného telefónu cez Bluetooth

  Dobre vieme, aké populárne je snímanie fotografií pomocou mobilného telefónu. Teraz môžete takto vytvorené fotografie preniesť do fotografického rámu Philips cez rozhranie Bluetooth bez prídavných adaptérov či káblov.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Úspora energie cez automatické stlmenie prostredníctvom detekcie okolitého osvetlenia

  Smart Power Pro predstavuje snímač, ktorý zapne a vypne fotografický rámik pomocou detekcie okolitého osvetlenia, čím obmedzí spotrebu energie s ohľadom na životné prostredie. Ušetrí sa tak až jedna tretina výdavkov za energiu pre váš fotografický rámik. A najlepšie na tom je, že sa to všetko vykonáva automaticky!

 • Ekologický fotografický rám

  Fotografické rámy značky Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizáciu celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby energie, odstránenia nebezpečných látok, nižšej hmotnosti, účinnejšiemu baleniu a lepšej recyklovateľnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať