Webová kamera pre notebook

  Webová kamera pre notebook

  Vaša webová kamera pre svet Internetu

  Vychutnajte si videá a fotografie vo vysokej kvalite so skutočnými 2 megapixelmi. Moje automatické zaostrenie vám zaručí ostrý obraz bez manuálneho nastavovania a môj širokouhlý objektív zachytí vás i vašu rodinu v celej kráse. Som skvelá a ľahká spoločníčka na cesty.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaša webová kamera pre svet Internetu

Skutočné 2,0 megapixely

 • Digital Natural Motion pre video bez kmitania

  Digital Natural Motion pre video bez kmitania

  Spoločnosť Philips vynašla technológiu Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov. Výsledkom je hladká reprodukcia obrazu a vynikajúca ostrosť.

 • Skutočné 2 megapixely pre video vo vysokej kvalite

  Počet megapixelov je kľúčovým faktorom kvality obrazu. 2,0 megapixelový snímač CMOS vám poskytne videoobrázky v takej vysokej kvalite, s ktorou ste sa u webových kamier ešte nestretli.

 • Certifikované video vo vysokej kvalite pre Skype

  Túto webovú kameru certifikovala spoločnosť Skype. Takže si môžete byť istí o vysokokvalitnom videu a zvuku, bezplatnom volaní a okamžitom zasielaní správ kdekoľvek vo svete.

 • Zdokonalené rozlíšenie fotografií na 8 megapixelov

  Vaša webová kamera vám zabezpečuje viac detailov s rozlíšením fotografií 8 megapixelov (softvérové vylepšenie). To je dostatočné pre tlač obrázkov vo formáte plagátu s vysokým rozlíšením.

 • Automatické zaostrenie pre videá a fotografie ostré ako britva

  Zaistí videá a fotografie ostré ako britva. Keď obrazový snímač zaznamená stratu ostrosti, automatické zaostrenie rýchlo a presne znovu nastaví objektív bez potreby manuálneho nastavenia. Teraz dokonca ešte rýchlejšie vďaka novému algoritmu zaostrovania, ktorý exkluzívne používa spoločnosť Philips.

 • Vďaka širokouhlému objektívu sa do záberu zmestí viac osôb

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Pixel Plus 2 pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  S technológiou Pixel Plus 2 bude vaša webová kamera vždy vytvárať prirodzene vyzerajúci a ako britva ostrý obraz s neuveriteľnými detailmi. To všetko vďaka výkonu procesora Pixel Plus 2 – inovatívnej TV technológii zobrazovania aplikovanej na PC video. Zvyšuje počet riadkov a počet pixelov, čím dosahuje ten najlepší možný obraz.

 • Dva vstavané mikrofóny vylepšujú stereofónny zážitok

  Nechajte svoj hlas prirodzene znieť prostredníctvom jasného stereofónneho zvuku. Dva vstavané smerové mikrofóny a patentovaná technológia presného prenášania zvuku od spoločnosti Philips vytvorí zónu doslovne bez šumu a echa. Zaznamená sa len hlas používateľa, pričom ostatné zvuky sa minimalizujú.

 • Potláčanie hluku a redukcia ozvien

  Táto jedinečná technológia potláčania hluku redukuje hluk v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach. Zároveň potláča ozveny, takže druhá osoba bude váš hlas počuť čistejšie.

 • Pribalená svorka s jednoduchým pripevnením na notebook a monitor

  Pribalená svorka vhodná na notebook aj monitor LCD.

 • Ochranný kryt objektívu odolný voči poškriabaniu

  Prvá webová kamera, ktorá v bežnej výbave obsahuje ochranný kryt objektívu. Chráni vysokokvalitný päťprvkový sklenený objektív pred prachom a škrabancami pri mobilnej komunikácii.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať